Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
24. novembris, 2016
Drukāt

Vecumniekos ugunsgrēks pilnībā noposta dzīvojamo māju

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar Vecumnieku pagastā līdz pamatiem nodegusi kāda vienstāvu dzīvojamā māja, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 06.24 VUGD saņēma informāciju, ka deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikumā vietā, tika konstatēts, ka vienstāvu māja 150m2 platībā bija pilnībā nodegusi, un dega tikai krāsmatas. Pie nodegušās mājas atradās apmēram 90 gadus veca sieviete, kur tika nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Savukārt plkst. 12.08 VUGD saņēma informāciju, ka Lēpju ielā Rīgā aizdegusies garāža. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka garāža jau deg ar atklātu liesmu 15m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 70 gadus vecs vīrietis.

Plkst. 19.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Salacas ielu Rīgā, kur ar atklātu liesmu dega divstāvu dzīvojamās mājas jumts 50m2, starpstāvu pārsegums 5m2 un siena 25m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 22.11.

Savukārt Dundagas novada Dundagas pagastā dega divstāvu mājas jumts 40m2 platībā. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 19.12, bet plkst. 21.52 ugunsgrēks bija likvidēts.

Plkst. 22:51 VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā J.Asara ielā no neapsaimniekotas garāžas nāk dūmi. Dūmu iemesls bija garāžā degošie atkritumi 2m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 57 gadus veca sieviete, kura gulēja netālu no degšanas vietas.

Kopumā VUGD saņēma 29 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un 8 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+