Latvijā
Novados

Vecumnieku novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto EPA/LETA

Vakar, 14. oktobrī, dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Vecumnieku novadā, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 5.13 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Vecumnieku novada Vecumnieku pagastu, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, ugunsgrēks bija izcēlies zirgu stallī.

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg vienstāvu mūra ēka, kas pilna ar sienu 560m2 platībā un zirgi atradās citā ēkā, kurai apdraudējuma nebija.

No degošās ēkas ugunsdzēsēji glābēji evakuēja smago automašīnu. Plkst. 21.34 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt svētdien ap plkst.19.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Priekuļu novada Liepas pagastu, kur mežā bija apmaldījušies divi cilvēki. Glābēji cilvēkus atrada un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Saistītie raksti

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji ēkas dūmvadā, sausā zāle, zaru kaudze, lapu kaudze, salmu kaudze, koka dobums, kūdra, siena ruļļi, meža zemsedze, elektrības rozete, elektrības instalācija, veļas mašīna, solārijs un sadzīves mantas, četras vieglās automašīnas, kurtuves siena, lapene, divas siltumnīcas, šķūnis, četras neapsaimniekotas ēkas, dzīvojamās mājas istaba, dārza māja, vienstāvu dzīvojamā māja un trīs gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Kopumā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 90 izsaukumus – 46 uz ugunsgrēku dzēšanu un 27 uz glābšanas darbiem, bet 17 no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv