Latvijas basketbolists Kaspars Vecvagars ceturtdien izcēlās ar desmit gūtiem punktiem ULEB Eirolīgas mačā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Savukārt Vecvagara pārstāvētā Lietuvas čempionvienība Kauņas “Žalgiris” savā laukumā ar rezultātu 65:63 (16:16, 18:20, 28:16, 3:11) pieveica Stambulas “Anadolu Efes” komandu no Turcijas.

Vecvagars laukumā pavadīja 17 minūtes un 43 sekundes, grozā raidīja divus no trim divpunktu metieniem un abus tālmetienus, taču neiemeta vienīgo soda metienu. Tāpat latvieša kontā pa vienai atlēkušajai bumbai, kļūdai un pārtvertai piespēlei, kā arī divas personiskās piezīmes un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums, kas deva trīs efektivitātes koeficienta punktus.

Šī Vecvagaram bija tikai otrā Eirolīgas spēle karjerā.

Mača pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, taču pēc pirmā puslaika divu punktu vadību bija ieguvusi Turcijas komanda – 36:34. Tomēr trešo ceturtdaļu jau krietni labāk aizvadīja Lietuvas čempionvienība, kas ceturkšņa izskaņā pēc precīza Vecvagara tālmetiena panāca pat 11 punktu starpību (60:49). Mačam tuvojoties izskaņai, “Anadolu Efes” spēlēja veiksmīgāk, it sevišķi aizsardzībā, taču gūt panākumu spēcīgajai Turcijas komandai neizdevās, lai gan pēdējā ceturtdaļā “Žalgiris” pamanījās gūt tikai trīs punktus.

Uzvarētāju rindās ar 23 punktiem izcēlās amerikāņu aizsargs Džastins Dentmons, bet viesiem 14 punktus iemeta Semihs Erdens, kuram arī 13 atlēkušās bumbas.

Šis “Žalgiris” komandai bija ceturtais panākums deviņās Eirolīgas spēlēs, kas B apakšgrupā ļauj ieņemt ceturto vietu.