zalgiris.lt

Vecvagaram pirmās divas Eirolīgas minūtes 0

20 gadu un divu mēnešu vecumā Kaspars Vecvagars Kauņas “Žalgira” sastāvā mačā pret Madrides “Real” debitējis kontinenta galvenajā turnīrā ULEB Eirolīgā.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 107
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400

Kasparu Vecvagaru žalgiriešu treneris Ilioss Zuross pirmo rezi kājās cēla pirmā puslaika 15 minūtē. No soliņa uzreiz peklē – vairāk kā 11 tūkstošu skatītāju priekšā pret vienu no Spānijas izlases līderiem Serhio Rodrigezu. Sākums iznāca bikls – pāris ne pārāk veiksmīgas epizodes aizsardzībā un pazaudēta bumba uzbrukumā. Pēc pusotras minūtes Kaspara vietā atpakaļ laukumā devās Lietuvas basketbola leģenda Šarūns Jasikevičs. Taču tā pusotra minūte Vecvagaram paliks atmiņā uz mūžu, tā pieredze nav nopērkama ne par kādu naudu, tā ir paša talanta un darba nopelnīta.

Otrajā puslaikā Vecvagars uz brīdi vēlreiz deva atpūtu “Žalgira” ārējās līnijas pamatsastāva vīriem. Kopā sanāca divas minūtes un 44 sekundes, viena izcīnīta atlēkusī bumba un divas kļūdas. Jāturpina trenēties, skoloties treniņos pie tāda pasniedzēja kā Šarūns Jasikevičs un jaizmanto savas iespējas. Tādas jau tuvākajā nākotnē būs vēl vairāk.

Bikla šajā vakarā bija visa “Žalgira” spēle – daudz kļūdu, pamatīgas problēmas ar uzbrukuma organizāciju un tikai 63 iemesti punkti. Stipri par maz, lai cerētu uz labvēlīgu iznākumu pret “Real”, kas savu prognozēto normu (83) savāca. Noteikti labākas spēles būs arī “Žalgirim”.

ULEB EIROLĪGA

B grupa

Žalgiris” – “Real” 63:83 (13:16, 24:35, 44:64). Jankūns 15, Jasikevičs 13 – Mirotičs 18, Luls 17.

C grupa

Stelmet” – “Bayern” 73:94 (16:23, 28:48, 51:66). Volkers, Zamojskis pa 11 – Džedovičs 17.

Olympiacos” – “Unicaja” 69:61 (18:22, 26:33, 44:45). Spanulis, Petvejs pa 13 – Dragičs, Vaskezs pa 12.