Sports
Basketbols

Vecvagars ņem vērā slikto pieredzi, Latvija pārbaudes spēlē uzņems Krieviju0

foto – LETA

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība, gatavojoties Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pirmā posma turnīra pēdējām spēlēm, 25. jūnijā plkst.19 “Arēnā Rīga” tiksies ar Krievijas izlasi. Paredzams, ka abu komandu sastāvā būs arī Eirolīgas, kā arī, iespējams, NBA klubu basketbolisti, vēsta Latvijas Basketbola savienības (LBS).

“Iepriekšējos divos Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra ciklos neveiksmīgi aizvadījām pirmās spēles, tāpēc šoreiz gribējām spēcīgus pretiniekus pārbaudes mačam. Krievijas izlase atbilst visām vajadzībām – pieredzējusi komanda ar fiziski stipriem spēlētājiem, turklāt principiāls pretinieks. Esmu pārliecināts, ka šī spēle palīdzēs sagatavoties mačiem Stokholmā un Kijevā,” par iecerēto pārbaudi un pretinieka izvēli sacījis Latvijas izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars.

Abas komandas EuroBasket2017 finišēja līdzās (Krievija 4., Latvija 5. vietā) un abas Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā startējušas ar līdzīgām sekmēm. Latvijas komanda nospēlējusi 1:1 ar Turcijas izlasi (73:85 un 79:70), uzvarējusi Zviedriju (82:73) un zaudējusi Ukrainai (68:82). Savukārt Krievijas izlase dalījusi punktus ar Bosniju (76:81 un 70:53), uzvarējusi Beļģiju (76:69) un zaudējusi Francijai (74:75).

Paredzams, ka valstsvienības dalībnieki uz treniņiem pulcēsies 11. jūnijā, bet kandidātu sarakstu Vecvagars sola nosaukt maija vidū.

Saistītie raksti
LA.lv