×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. marts, 2014
Drukāt

Ved izrādes latviešu bērniem ārzemēs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau otro gadu ar īpaši veidotām programmām pie mazajiem klausītājiem ārpus Latvijas dodas VSIA “Latvijas Koncertu” uzrunātie mākslinieki, un šogad koncertuzvedumu “Sakārnīša meža pasakas” varēs noklausīties Bonnas latviešu skoliņā “Kamolītis” 28.martā plkst.18.00, Minsteres Latviešu centrā 29. martā plkst.16.00 un Berlīnē Latvijas Republikas vēstniecībā 30. martā plkst.15.00, ziņo “Latvijas Koncerti”.

Koncertā piedalās Jolanta Strikaite (soprāns), Jānis Kurševs (tenors), Valters Pūce (čells), Jēkabs Nīmanis (klarnete), Uģis Krišjānis (taustiņi), Karina Bērziņa (koncerta vadītāja).

Stāsta koncerta producente Karina Bērziņa: “Mūsu stāsts būs par putniem, zvēriem un kokiem, sauli un mēnestiņu. Ar tautas un mūsdienu dziesmām, mīklu minēšanu, rotaļās iešanu un kopīgu dziedāšanu cildināsim mūsu zemes bagātību – mežu, kas ir mūžam zaļš, saules apmirdzēts un krēslains. Mežs, mīkstu sūnu paklājiņu un brūklenāju pilns, ir mājvieta zaķiem un stirnām, tas ir latvieša iedvesmas avots.”

Līdz šā gada 31. maijam “Latvijas Koncertu” organizētie koncertuzvedumi bērniem vēl dosies pie klausītājiem uz Šveici un Luksemburgu, kur tiks izrādīts zīmējumu teātris “Vilks”; kā arī uz Zviedriju un Norvēģiju, kur latviešu bērni varēs noskatīties Edgara Lipora izrādi “Karavīrs”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+