×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
7. februāris, 2013
Drukāt

VEF izredzes pieteikt Hamiltonu Eirokausiem sarukušas līdz minimumam

“VEF Rīgas” nolīgtais centra spēlētājs Džastins Hamiltons komandā debitēs sestdien VTB vienotās līgas spēlē Kauņā pret “Žalgiris”, taču izredzes viņam piedalīties Eiropas kausa izcīņā ir sarukušas līdz minimumam, aģentūrai BNS ceturtdien pastāstīja Latvijas čempionu kluba direktore Laila Spaliņa.

Kavēšanās ar brīvlaišanas vēstules saņemšanu “VEF Rīgai” liedza Hamiltonu pieteikt Eiropas kausa rīkotāju noteiktajā termiņā. Lai gan pašlaik “VEF Rīgas” rīcībā ir Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) atzinums, kas ļauj basketbolistu reģistrēt Latvijas kluba sastāvā, Eiropas kausa izcīņā spēlētāju pārejas laiks ir beidzies. “VEF Rīga” vēl turpina diskutēt ar Eiropas kausa organizatoriem, tomēr sarunu partneru atsaucība nav jūtama, tādēļ maz ticams, ka šajā turnīrā Hamiltonu varēs pieteikt, paskaidroja Spaliņa.

Brīvlaišanas vēstuli Hamiltonam kavējās izsniegt viņa iepriekšējais klubs Zagrebas “Cibona”, lai gan pušu līgumattiecības jau bija beigušās. Pēc nolikuma pieteikt spēlētāju Eiropas kausa otrās grupu kārtas otrajam aplim varēja ne vēlāk kā 12 stundu pirms 30.janvārī aizvadītās otrā apļa pirmās spēles. Tādējādi Hamiltonam, pēc nolikuma, nav iespējams Eiropas kausa izcīņā piedalīties atlikušajās grupas spēlēs, ja vien ar turnīra rīkotājiem Eiropas Basketbola līgu apvienību (ULEB) netiks panākta īpaša vienošanās.

“VEF Rīga” jau iepriekš pieļāva iespēju, ka Hamiltons varētu spēlēt tikai VTB vienotajā līgā, kur “VEF Rīgai” arī ir labas izredzes turnīrā tikt tālu. Taču galvenais nodoms, nolīgstot Hamiltonu, bija viņa plānotā noderība Eiropas kausa spēlēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+