foto – Juris Kalniņš

VEF mūk, Liepāja ķer: pēdējais vārds pieder Rīgai 0

“VEF Rīga” basketbolisti LBL čempionāta pusfināla otrajā spēlē izbraukumā ar 83:70 pārspēja “Liepāja/Triobet”, sērijā līdz trīs uzvarām panākot 2-0. Uzvarētājiem Jānis Timma guva 30 punktus.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Ja abu komandu pirmajā spēlē Aizkrauklē “VEF Rīga” uzvarēja ar lielu pretinieka palīdzību (15 nerealizēti soda metieni), tad Liepājā rīdzinieki paši kontrolēja spēles gaitu, svarīgākaos brīžus gluži kā ieslēdzotie piektajā ātrumā.

Basketbols ir izrāvienu spēle un izņēmusms nebija arī šī. “VEF Rīga” pirmo reizi drošākā vadīobā aizmuka pirmā puslaika izskaņā – 37:45. Otrajā puslaikā liepājnieki no 44:51 panāca 51:51; no 54:60 – 60:60, tomēr ne reizi neizdev;ās tikt vadībā. Pēdējai vārds piederēja Rīgai – Timmas tālmetiens, Mejera trīspunktu gājiens zem groza, Jakoviča ātrais uzbrukums – 60:68. Ar to spēles iznākums bija izšķirts, “VEF Rīga” nonākot vienas uzvaras attālumā no fināla.

Sērijas trešā spēle 6. maijā notiks “VEF Rīga” izvēlētājā mājas zālē Kandavā.

LBL ČEMPIONĀTS

Pusfināls

“Liepāja/Triobet” – “VEF Rīga” 70:83 (17:14, 37:45, 54:58). Zeļonis 15, Džonsons 13, Blaus, Helmanis pa 11; Timma 30+8AB, Robinsons 16, Mejeris 12. Sērijā 0-2.