VEF parāda raksturu, tomēr zaudē “Triumf” 0

”VEF Rīga” spēles gaitā izdevās atspēlēt 16 punktu deficītu, taču Eiropas kausa izcīņas spēlē trešdien ”Arēnā Rīga” neizdevās izvairīties no zaudējuma ar 84:91 C grupas līderiem Ļubercu ”Triumf”, ko iepriekš VTB līgas spēlē bija uzvarējuši ar 23 punktu starpību.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Ar vienu uzvaru trīs spēlēs ”VEF Rīga” saglabāja trešo vietu četriniekā, kur bez Kristapa Valtera palikusī “Artland Dragons”, kam ir divi zaudējumi, Vācijā vēlāk trešdienas vakarā uzņem Francijas kluba “Le Mans” basketbolistus, kam ir pa uzvarai un zaudējumam. Nākamo spēli turnīrā rīdzinieki nākamtrešdien atkal aizvadīs pret ”Triumf”, taču nu jau pretinieku laukumā. Pēc sešām spēlēm nākamajā grupu kārtā iekļūs divas spēcīgākās komandas.

Krievijas klubs, kam šī bija trešā uzvara trīs spēlēs, vadību pārņēma jau drīz pēc spēles sākuma un atpūtā ejot bija ieguvis jau 14 punktu pārsvaru – 48:34. Mājinieki netika galā ar viesu agresīvo aizsardzību, bet otrajā puslaikā ”Triumf” pārsvars sasniedza 16 punktus. Tomēr rīdziniekiem izdevās pakaļdzīšanās, un astoņas minūtes un divas sekundes pirms spēles beigām ar Antana Kavaļauska metienu VEF nokļuva vadībā ar 66:63, tomēr Kails Lendrijs nospēlēja rezultatīvi atkal panākot vadību savai komandai, ko ”Triumf” vairs neatdeva.

”VEF Rīga” komandā rezultatīvākais ar 23 punmktiem bija Dairis Bertāns, Ērls Roulends guva 14 punktus, bet Kaspars Bērziņš un Kavaļausks – pa desmit, liecina oficiālā statistika ”Triumf” komandā neapturams bija Tiveins Makī, kurš savāca 32 punktus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles.