×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. maijs, 2013
Drukāt

“VEF Rīga” balvu par basketbola reputācijas spodrināšanu saņems Pļaviņš, Ošiņš un Grauba

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas čempionvienības “VEF Rīga” dibinātās Jevgenija Kisiela vārdā nosauktās basketbola reputācijas spodrināšanas stipendijas padome nolēmusi balvu par ieguldījumu šā sporta veida prestiža veicināšanā šogad piešķirt ilggadējam basketbola trenerim, Basketbola federācijas sekretāram un jaunatnes basketbola organizētājam Imantam Pļaviņam (attēlā), sporta žurnālistam, grāmatu par basketbolu autoram Ivaram Ošiņam un spēlfilmas par Latvijas uzvaru pirmajā Eiropas čempionātā “Sapņu komanda 1935” režisoram Aigaram Graubam.

Balvu par basketbola reputācijas spodrināšanu saņēmēji tiks godināti pirmdien, 27.maijā, Arēnā Rīga Latvijas Basketbola līgas finālsērijas piektās spēles starp baskebtola klubiem “VEF Rīga” un “Ventspils” puslaika pārtraukumā. Katrs uzvarētājs saņems 2500 eiro apbalvojumu pirms nodokļu nomaksas.

Stipendijas mērķis ir uzlabot basketbola kā valstī populārākā sporta veida reputāciju, finansiāli atbalstot labākos piemērus, vienlaikus vērtējot kā viņu profesionālo, tā sabiedrisko darbību un personības individuālo attieksmi un piemēru basketbola prestiža stiprināšanā, paust atzinību par paveikto, kā arī sekmēt basketbola patriotisma audzināšanu jau bērnos agrīnā un pusaudžu vecumā. Stipendija nosaukta ilggadējā VEF sporta kluba vadītāja Jevgenija Kisiela vārdā.

Balvu, sākot ar 2010./11.gada sezonu, “VEF Rīga” piešķir ik gadu kārtējās basketbola sezonas noslēgumā, katru gadu izvirzot jaunus pretendentus tās saņemšanai. Līdz šim J.Kisiela naudas balvu pateicībā par ieguldījumu basketbolā saņēmuši 2011. gadā basketbolists Rolands Šmits, ilggadēja jauniešu trenere Mudīte Zandere un “VEF Rīga” treneris Nikolajs Mazurs; 2012. gadā basketbola kluba “Latvijas Universitāte” spēlētājs Žanis Peiners, ielu basketbola turnīru “Ghetto Basket” rīkotājs Raimonds Elbakjans un Bertānu ģimene.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+