Foto – Juris Kalniņš

“VEF Rīga” basketbolisti arī LBL ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā droši uzvar “Valka”/”Valga” 0

Pašreizējā čempione “VEF Rīga” pirmdien izcīnīja drošu uzvaru arī “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē, ar rezultātu 102:82 (17:20, 28:17, 29:17, 28:29) izbraukumā droši pieveicot Latvijas un Igaunijas robežpilsētas komandu “Valka”/”Valga”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Lielu daļu pirmā puslaika cīņa ritēja ļoti līdzīgi, turklāt otrās ceturtdaļas vidū mājinieki īsā laikā realizēja divus tālmetienus, izvirzoties vadībā ar 34:28. Tiesa, šie palika pēdējie robežpilsētas komandas realizētie metieni no spēles pirmajā puslaikā un pēc 20 spēlētām minūtēm “Valka”/”Valga” jau bija iedzinējos ar 37:45. Otrā puslaika pirmajā pusē “VEF Rīga” arī ātri ieguva aptuveni 20 punktu pārsvaru, aizvedot maču līdz drošai uzvarai.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 19 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām bija Džoss Harelsons, bet pa 16 punktiem sameta Jānis Bērziņš un Mārtiņš Meiers.

Savukārt “Valka”/”Valga” sastāvā ar 18 punktiem izcēlās Mārtiņš Berķis, bet 17 punktus guva Edgars Krūmiņš.

Jau ziņots, ka “VEF Rīga” Latvijas čempionu titula aizstāvēšanu sāka sestdien, pirmajā ceturtdaļfināla mačā izcīnot pārliecinošu panākumu ar 99:66. Līdz ar to pēc pirmdienas mača rīdzinieki jau sērijā līdz divām uzvarām izvirzījušies vadībā ar 2-0.