Foto – Juris Kalniņš

“VEF Rīga” bez grūtībām apspēlē “Baronu/Ldz” 0

Latvijas basketbola līgas spēlē Mārupes sporta centrā “VEF Rīga” ar 87:68 uzvarēja “Baronu/Ldz”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Jau mača sākumā bija redzams, kurš diktēs noteikumus, jo “VEF Rīgas” leģionārs Džeralds Robinsons pirmos punktus guva dažas sekundes pēc uzvaras starta iemetienā. “Barons/Ldz” ātri atbildēja ar diviem punktiem, taču tā izrādījās vienīgā reize, kad abas komandas nonāca līdzsvarā. No trešās minūtes „VEF Rīga” sāka audzēt savu pārsvaru un līdz pirmās ceturtdaļas beigām izvirzījās vadībā ar plus desmit (23:13). Otrajā ceturtdaļā starpība turpināja augt, taču 18. minūtē “baroni” spēja to samazināt līdz septiņiem punktiem, un „VEF Rīgas” galvenais treneris Nikolajs Mazurs bija spiests ņemt minūtes pārtraukumu. Turpmāk atkal viss noritēja par labu vefiešiem, un puslaika pēdējā sekundē ar precīzu trīspunktu metienu izcēlās Roberts Lauerijs, sagādājot viesiem 14 punktu pārsvaru. Pēc pārtraukuma aina laukumā nemainījās, ļaujot „melnajai nāvei” justies brīvāk un spēlēt skaistāk, bumbu no augšas grozā trieca gan Jānis Timma un Bamba Fals, gan arī saspēles vadītāji Robinsons un Lauerijs. „VEF Rīga” LBL turnīra tabulā ar piecās spēlēs gūtajām četrām uzvarām ieņem ceturto vietu, „Barons/Ldz” ar astoņām uzvarām 17 spēlēs – sesto.

BASKETBOLS

LBL ČEMPIONĀTS

“Barons/Ldz” – „VEF Rīga” 68:87 (13:23, 33:47:33, 50:70), Robinsons 19,Loverijs 14+9 AB, Falls 12, Timma 11+6 RP; Gļebovs 20+4 RP, Kedžo 17+6 AB, Zonne 9.