vefriga.com

“VEF Rīga” Eiropas cerības joprojām dzīvas 0

“VEF Rīga” otrdien savā laukumā “Arēnā Rīga” Eiropas kausa izcīņas spēlē ar 83:72 uzvarēja Vācijas klubu “Artland Dragons”, saglabājot izredzes iekļūt turnīra otrajā kārtā.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Latvijas čempioni izcīnīja otro uzvaru piecās spēlēs, kas komandu joprojām ierindo trešajā vietā grupā. “VEF Rīga” rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Kristaps Janičenoks, bet Ērls Roulends un Vils Danielss katrs pretinieku grozā sameta pa 12 punktiem. Viesu komandas labā 15 punktus guva Demons Malets.

Cīņas sākumā ātrā spēlē “VEF Rīga” darbojās labāk un ar precīziem trīspunktu metieniem ieguva vadību 12:6. Lai apturētu rīdzinieku uzbrukumus “Artland Dragons” basketbolisti bieži bija spiesti pārkāpt noteikumus un sapelnīt personiskās piezīmes, kas laukuma saimniekiem ļāva izvirzīties vadībā ar 27:19. Otrajā ceturtdaļā “VEF Rīga” uzbrukums iestrēga un metieni no tālienes vai pēc caurgājieniem bija ar zemu precizitāti. Viesi ar Petara Popoviča pūlēm cīņā zem groziem, spēja samazināt starpību līdz četriem punktiem 29:33, tomēr panākt “VEF Rīgu” viņiem neizdevās, un atpūtā ejot rīdzinieki bija vadībā ar 43:34.

Pēc pārtraukuma viesi uz brīdi spēja pietuvoties līdz trīs punktiem – 42:45, taču Dairim Bertānam iemetot tālmetienu un veiksmīgi laukumā pēc maiņas atgriežoties Janičenokam, kurš īsā laikā guva septiņus punktus, “VEF Rīga” ieguva pārsvaru 59:48. Trešās ceturtdaļas noslēgumā laukuma saimnieku pārsvars bija septiņi punkti, bet pēdējās ceturtdaļas vidū, veicot izrāvienu 9:0, Ramūna Butauta trenētā komanda atradās vadībā jau ar 76:60. Atlikušajā laikā “Artland Dragons” nedaudz samazināja rezultāta starpību, tomēr apdraudēt rīdzinieku uzvaru ar 83:72 nespēja.

Piektās kārtas otrā spēle C grupā notiks trešdien, kad Krievijas klubs Ļubercu “Triumf” uzņems Francijas “Le Mans”.

Pēdējo un izšķirošo spēli grupu turnīrā “VEF Rīga” aizvadīs 12. decembrī, kad viesos tiksies ar “Le Mans”. Tikai uzvara Latvijas klubam ļaus iekļūt otrajā grupu kārtā, kur tiks C grupas divas labākās komandas. “Triumf” ir četras uzvaras četrās spēlēs, “Le Mans” un “VEF Rīga” ir pa diviem panākumiem, taču Francijas klubs aizvadījis vienu spēli mazāk, bet “Artland Dragons” ir viena uzvara.