“VEF Rīga” finālā, Ventspils uzvaras attālumā no tā 0

LBL čempionātā vietu nodrošinājuši Latvijas čempioni “VEF Rīga”, soli tā virzienā ar uzvaru pirmajā pusfinālā spēlē spērusi arī BK “Ventspils” komanda.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

“VEF Rīga” pārsvars pār “Barons kvartālu” bija graujošs, kas pusfināla otrajā spēlē Smiltenē bija mērāms ar 39 punktu pārsvaru. Vefiņam vajadzēja tikai sešas minūtes, lai sasniegtu desmit punktu pārsvaru, +20 tika pārsniegti pirmā puslaika beigās, bet lielākais pārsvars sasniedza 42 punktus. Graujoša arī atlēkušo bumbu attiecība (58 pret 29), turklāt palika sajūta, ka vajadzības gadījumā VEF varētu vēl pielikt. Pusfināls rīdziniekiem izrādījās formalitāte un komanda var turpināt gatavoties VTB līgas astotdaļfinālam pret “Astana”. Tajā pirmā spēle 1. maijā notiks Astanā, otrā 3. maijā Rīgā.

BK “Ventspils” pēc divu nedēļu pauzes ilgi iešupojās, taču apēles beigas pabeidza ar varenu 49:16 spurtu un pārliecinošu uzvaru pār Valmieru. Lai gan pati spēle iznāca daudz spraigāka kā beigu rezultāts. Valmierieši nospēlēja labu pirmo puslaiku, centīgi darbojās aizsardzībā un trešās ceturtdaļas vidū ieguva savu lielāko pārsvaru – 31:40. Un burtiski apstājās… Tūdaļ BK “Ventspils” atbildēja ar 18 pēc kārtas gūtiem punktiem (49:40), pārvēršot spēli par vienas komandas dominanti. Pusfināla otrā spēle 29. aprīlī Valmierā.

LBL ČEMPIONĀTS

Pusfināli

“VEF Rīga” – “Barons kvartāls” 98:59 (28:18, 52:30, 69:41). Bertāns 18, Roulends 15, Janičenoks, Danielss pa 13, Zavacks 10, Bērziņš 9+13AB, Jahovičs 7, Blaus 6, Strēlnieks 5, Kavaļausks 2; Gulbis 15, Rozītis 13, Keins 8, Brūniņš 7, Digss, Epners pa 4, Bergmanis, Zonne pa 3, Šķēle 2. Sērijā 2-0.

BK “Ventspils” – BK “Valmiera” 80:56 (16:14, 31:35, 49:44). Kembels 17, Valters 15, Simss 13, A. Bērziņš 12, Laksa 8, Timma, Zaķis pa 5, Meiers 3, Vairogs 2; Veselovs, J. Bērziņš pa 16, Ziediņš 8, Gabrāns 5, Kaufmanis 4, Amoliņš 3, Čavars, Krūmiņš pa 2. Sērijā 1-0.