”VEF Rīga” LBL mačā uzveic ”Liepāja”/”Triobet” 0

Latvijas čempionvienība basketbolā “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta mačā otrdien ar 85:67 (25:22, 19:11, 22:18, 19:16) savā laukumā pieveica šosezon sekmīgi spēlējošo “Liepāja”/”Triobet” vienību.
Šajā mačā cīņa līdzīgi ritēja līdz otrās ceturtdaļas piektajai minūtei, kad liepājnieki zaudēja vien ar 32:33. Atlikušajās pirmā puslaika minūtēs “Liepāja”/”Triobet” guva tikai vienu punktu un jau zaudēja ar 33:44, bet otrajā spēles daļā vairs nespēja apdraudēt “VEF Rīga” uzvaru.
Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 14 punktiem bija Jānis Bērziņš, ar 12 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās amerikāņu spēka uzbrucējs Kītons Nenkivils, bet pa desmit punktiem guva Ričmonds Vilde un Mareks Mejeris, kuram arī deviņas bumbas zem groziem.
Savukārt “Liepāja”/”Triobet” rindās amerikānis Stīvenss Zeks guva 15 punktus un savāca deviņas atlēkušās bumbas, bet viņa tautietis Kristofers Ričardss sameta 13 punktus.
Kā ziņots, līdz šim LBL turnīrā abas komandas bija piedzīvojušas pa vienam zaudējumam, piekāpjoties “Valmiera”/ORDO komandai.
Iepriekšējo spēli “Liepāja”/”Triobet” aizvadīja pirms nedēļas, kad “Triobet” Baltijas Basketbola līgas (BBL) mačā ar 91:71 savā laukumā apspēlēja “Jēkabpili”. Šajā turnīrā liepājnieki uzvarējuši visās četrās aizvadītajās spēlēs un ir B apakšgrupas līderi.
LBL kopvērtējuma līdere ar astoņām uzvarām deviņās spēlēs ir “Ventspils”, kam ar septiņiem panākumiem astoņos mačos seko “Valmiera”/ORDO komanda. Tikmēr “Liepāja”/”Triobet” kontā tagad ir seši panākumi astoņos mačos.
Čempionei “VEF Rīga” trīs uzvaras četrās spēlēs un tāda pat procentuālā attiecība kā liepājniekiem, bet “Ogrei”/”Kumho Tyre”, “Jēkabpilij” un “Jelgavai” – trīs panākumi septiņos mačos.
Viens panākums trīs spēlēs un astotā vieta kopvērtējumā “Valkas”/”Valgas” komandai, bet pa divām uzvarām izcīnījuši “Jūrmala”/”Fēnikss” un “Barons”/LDz spēlētāji, kuriem attiecīgi aizvadītas septiņas un astoņas spēles.
Savukārt bez uzvarām šobrīd cīnās “Latvijas Universitāte” (LU).