Sports
Basketbols

“VEF Rīga” LBL pusfināla trešo spēli aizvadīs Kauguros 0

Latvijas vicečempione “VEF Rīga” LBL čempionāta pusfināla sērijas trešo spēli ar “Valmiera”/ORDO komandu uzņems Kauguros.

Pusfināla sērijā “VEF Rīga” komanda mājas spēles bija plānojusi aizvadīt “Elektrum” Olimpiskajā centrā, tomēr sestdien tas nebūs pieejams, tāpēc trešdien rīdzinieki izziņojuši, ka šis mačs risināsies Kauguros.

Daudzfunkcionāla sporta halle Jūrmalā tika atvērta augusta beigās, bet decembrī to slēdza, kad uz sporta zāles grīdas tika atrasta skrūve, kas bija par pamatu ēkas pārbaudei. Savukārt no marta otrās puses halli atkal ir ļauts izmantot.

Brīžos, kad Kauguru halle bija pieejama apmeklētājiem, to kā mājas zāli par bargu naudu (vienas spēles īres maksa pārsniedza 500 eiro) izmantoja “Jūrmala/Fēnikss” komanda.
“VEF Rīga” Kauguros spēlējuši vienreiz, pērnā gada 12. oktobrī ar Arna Labucka tālmetienu pēdējā minūtē izraujot laimīgu uzvaru pār jūrmalniekiem – 74:71.

Saistītie raksti

Arī “Valmiera/Ordo” jaunajā hallē viesojusies vienu reizi, turklāt no 19. novembra spēles vidzemniekiem palikušas nepatīkamas atmiņas – 62:76 pret “Jūrmala/Fēnikss”.

Pusfināla sērija starp abām pagājušās sezonas finālistēm sākās otrdien, rīdziniekiem izraujot uzvaru savā laukumā ar 71:70. Sērija ilgs līdz vienas komandas trim panākumiem, mačiem notiekot katru otro dienu.

LA.lv