“VEF Rīga” līderu trijniekā 0

“VEF Rīga” VTB Vienotās līgas turnīrā pie sestās uzvaras tika Ņižņijnovgorodā un labā noskaņojumā var doties uz sezonas pirmās puses izškirošo cīņu Eiropas kausa izcīņā Lemānā.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400

Ar sešām uzvarām “VEF Rīga” nostabilizējušies VTB Vienotās līgas B grupas labāko trīs komandu skaitā un ir labā pozīcijā cīņā par sešām vietām izslēgšanas spēlēs.

Ņižņijnovgorodā abas komandas spēlēja ātru basketbolu un vadībā lielākoties bija tā, kura bija uz precizitātes viļņa. Mača sākumā vefiņš nokļuva zaudētājos ar 10:19, pēc brīža jau sekoja 14:0 uzbrukuma ofensīva un desmit punktu pārsvars – 35:25. Šāda spēle ritēja arī turpmāk – pirmā puslaika izskaņā mājinieki spēli līdzsvaroja, trešajā ceturtdaļā ar sešiem tālmetieniem Ņižņijnovgoroda ieguva vadību. Tomēr izškirošos brīžus veiksmīgāk nospēlēja rīdzinieki. Beidzot izdevās darbos pierādīt, ka aizsardzībā nav tikai caurumi, pēdējās divās minūtēs mājiniekus atstākot uz nulles. Uzvaras punkti mūsu līderiem – Kristaps Janičenoks realizēja divus soda metienus pēc mājinieku līdera Primoša Brežeca tehniskās piezīmes par simulāciju, Ērls Roulends iemeta pustālu metienu.

Trešdien “VEF Rīga” izbraumuā Francijā aizvadīs izšķirošo Eiropas kausa izcīņas spēli pret “Le Mans”.

VTB VIENOTĀ LĪGA

Nizhniy Novgorod” – “VEF Rīga” 82:86 (25:30, 44:46, 70:66). Antonovs 13+10AB, Brežecs, Videnovs pa 12, Troters, Tompsons pa 10, Paņins, Golovins pa 9, Baburins 4, Saveļjevs 3; Roulends 17, Bērziņš 16, Daniels 13, Janičenoks 12, Bertāns 11, Kavaļausks 9, Zavacks 6, Jahovičs 2.

Tabulā: 1. “CSKA” 7-1, 2. “Žalgiris” 6-1, 3. “VEF Rīga” 6-2, 4. “Lokomotiv-Kubaņ” 5-3, 5. “Triumph” 4-4, 6. “Nizhniy Novgorod” 4-4, 7. “Jeņisej” 3-3, 8. “Nymburk” 2-5, 9. “Neptunas” 1-7, 10. “Minsk” 0-8.