Sports
Basketbols

“VEF Rīga” noraida baumas: turpināsim startēt VTB Vienotajā līgā 16

foto – Mikus Kļaviņš / vefriga.com

Krievijas medijos publicētā informācija, ka Latvijas vicečempione “VEF Rīga” finansiālu problēmu dēļ nākamajā sezonā varētu nestartēt VTB Vienotajā līgā, nav patiesa, aģentūrai LETA atklāja kluba padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.

Citējot Vienotās līgas direktoru Sergeju Kuščenko, Krievijas medijs “Izvestija” vēsta, ka “VEF Rīga” vērsusies pie līgas vadības ar palīdzības lūgumu. Savukārt atsaucoties uz saviem avotiem, “Izvestija” raksta, ka klubs finansiālu problēmu dēļ nākamgad nestartēs Vienotajā līgā, bet uzsvaru liks uz Latvijas čempionātu.

“Nav pirmā reize, šādām runām nav nekāda pamata. Īpaši pat neiedziļinos un uz šādām intrigām nereaģēju. Iespējams, Krievijas klubi grib atbrīvot vietas šajā turnīrā savām komandām, un ar šādām metodēm cīnās par savu mērķi,” sarunā ar aģentūru LETA “Izvestija” publicēto informāciju komentēja Jaunups.

“Ja pirmajā reizē mums tas bija pārsteigums, tad tagad to uztveram ar vieglu ironiju. Kas attiecas uz Vienotās līgas vadību, saskarsme ar to vienmēr bijusi profesionāla, un viņi vēlas mūs redzēt savās rindās,” skaidroja Jaunups.

“VEF Rīga” ar astoņām uzvarām 16 spēlēs ieņem sesto vietu kopvērtējuma tabulā. Nākamo maču rīdzinieki aizvadīs svētdien, kad “Arēnā Rīga” uzņems Eirolīgas grandu Maskavas CSKA.

“VEF Rīga” klubs Vienotās līgas sacensībās piedalās jau astoto sezonu pēc kārtas.

Šajā Vienotās līgas sezonā startē 13 komandas, ieskaitot arī jaunpienācēju Permas “Parma”. Savukārt starpsezonā no dalības turnīrā nolēma atteikties Čehijas klubs Nimburkas ČEZ, Loimā “Nilan Bisons” no Somijas un Gruzijas vienība Tbilisi “Vita”.

Zīmīgi, ka tikai pirmajās divās sezonās Vienotajā līgā bija mazāks dalībnieču skaits – astoņas un 12 komandas.

LA.lv