vefriga.com

“VEF Rīga” otrā uzvara Butauta tēva piemiņas turnīrā 0

Latvijas čempionvienība basketbolā “VEF Rīga” piektdien Lietuvas pilsētā Kauņā izcīnīja uzvaru otrajā vienības galvenā trenera Ramūna Butauta tēva Stepa Butauta piemiņas turnīra spēlē.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124

Aizvadītajā mačā Latvijas čempioni ar rezultātu 76:65 pārspēja Krievijas komandu “Ņižņij Novgorod”.

Pēc pirmās ceturtdaļas vadībā ar 18:15 atradās “Ņižņij Novgorod” vienība, bet pēc pirmā puslaika Krievijas klubs bija vadībā ar 40:38. Spēles otrajā daļā pārsvars jau bija “VEF Rīga” pusē, kas pēc trešās ceturtdaļas atradās vadībā ar sešiem punktiem, bet mača izskaņā pārsvaru nosargāja.

Latvijas kluba labā 18 punktus guva Antans Kavaļausks, bet 13 punktus iekrāja Ērls Roulends.

Jau ziņots, ka turnīra pirmajā cīņā “VEF Rīga” ceturtdien ar 81:72 pieveica Lietuvas komandu Panevežas “Lietkabelis”, kuru pārstāv latvieši Kaspars Cipruss un Kaspars Vecvagars.

Noslēdzošajā turnīra dienā svētdien “VEF Rīga” mačā par pirmo vietu sacentīsies ar kādu no otras grupas vienībām, kurā spēkojas Lietuvas čempionvienība Kauņas “Žalgiris”, Južnijas “Himik” no Ukrainas un Polijas komanda Vloclavekas “Anwil”.

Turnīrs risinās vecajā un leģendām bagātajā Kauņas sporta hallē.

S.Butauts (1925-2001) 1952.gadā palīdzēja PSRS izlasei tikt pie sudraba Helsinku olimpiskajās spēlēs. 1991.gadā viņš tika nosaukts starp 50 visu laiku labākajiem basketbolistiem.