“VEF Rīga” otro gadu pēc kārtas uzvar LBL 0

Latvijas Basketbola līgā (LBL) svētdien otro gadu pēc kārtas triumfēja “VEF Rīga” komanda, kas finālsērijas piektajā mačā ar 100:70 (28:14, 24:17, 25:18, 23:21) savā laukumā sagrāva “Ventspils” komandu.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Sērijā līdz četrām uzvarām “VEF Rīga” triumfēja ar rezultātu 4-1.

Mača otrajā minūtē Mārtiņš Meiers spēja izvirzīt vadībā ventspilniekus ar rezultātu 4:3, tomēr turpinājumā “VEF Rīga” ieguva iniciatīvu, ļoti veiksmīgi realizējot tālmetienus un ātri vien panākot 18:8, bet pēc ceturtdaļas tai jau bija 14 punktu pārsvars – 28:14.

Otrajā ceturtdaļā cīņa risinājās mierīgākā tempā, tomēr “VEF Rīga” turpināja precīzi uzbrukt un savu pārsvaru arvien palielināja. Pēc 20 spēlētām minūtēm viņi atradās vadībā ar 52:31. Pirmajā puslaikā “VEF Rīga” komanda realizēja deviņus no 13 izpildītajiem tālmetieniem.

Otrajā spēles daļā “VEF Rīga” tikai arvien palielināja savu pārsvaru, tiekot pie graujošas uzvaras.

Rezultatīvākais “VEF Rīga” komandā ar 18 gūtajiem punktiem bija Gatis Jahovičs, bet pa 14 punktiem guva Kristaps Janičenoks un Kaspars Bērziņš.

Savukārt ventspilniekiem ar 14 punktiem palīdzēja Mamadi Diane.

Par finālsērijas vērtīgāko basketbolistu tika atzīts Janičenoks, kurš piecos mačos vidēji guva 18 punktus.