“VEF Rīga” pārbaudes spēlē apspēlē “Asseco Prokom” 0

Latvijas vicečempioni basketbolā “VEF Rīga” pārbaudes turnīrā Alītā otrajā spēlē ar 67:65 (23:15, 33:29, 46:47) pārspēja Sopotas “Asseco Prokom” komandu no Polijas.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns

Rīdziniekiem padevās veiksmīgs spēles sākums, tika iegūta 17:6 vadība un uz pozitīvas nots izdevās pabeigt pirmo puslaiku. Tāpat kā iepriekšējā spēlē pret Alītas “Dzūkija” (71:75), neveiksmīga bija trešā ceturtdaļa un uz brīdi vefiņš nokļuva iedzinējos. Uzvarētājs atkal tika izšķirts pēdējā ceturksnī, šoreiz veiksmīgāki bija mūsējie.

“VEF Rīga” sastāvā punktus guva: Robinsons 24, Dilards 9, Pasečņiks 8, Falls 7+8AB, Mejeris 6+6AB, Strēlnieks 5, A. Bērziņš 5, Zaķis 3.

A apakšgrupas vietu sadalījums kļūs zināms otrdien pēc “Dzūkija” un “Asseco Prokom” komandu spēles. “VEF Rīga” šo turnīru pabeigs trešdien ar spēli pret kādu no B grupas komandām, kur sacenšas “Khimki”, Paņevēžas “Lietkabelis” un Kārļa Muižnieka trenētā Južnijas “Himik”.