Basketbols

“VEF Rīga” pārvilina ventspilnieku kapteini Strēlnieku 0

BK “VEF Rīga” vienojies par sadarbību ar latviešu aizsargu Artūru Strēlnieku, informēja vienības direktore Laila Spaliņa.

Strēlnieks kopš 2009. gada spēlēja BK “Ventspils” un bija arī šīs komandas kapteinis. Pagājušajā sezonā LBL čempionātā regulārajā sezonā viņš piedalījās 24 spēlēs, laukumā pavadītajās nepilnās 20 minūtēs vidēji guva 7,1 punktu, izcīnīja 4,2 atlēkušās bumbas un atdeva 1,7 rezultatīvas piespēles. Deviņās izslēgšanas spēlēs viņam vidēji 8,1 punkts.

“VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups: “Artūrs Strēlnieks ir basketbolists ar Vefiņa filozofijai atbilstošām rakstura īpašībām – cīnītājs, komandas spēlētājs ar augstu motivāciju uzvarēt, sasniegt maksimāli augstāko iespējamo rezultātu. Parakstot līgumu ar A.Strēlnieku, esam ieguvuši labu aizsardzības spēlētāju ar pieredzi starptautiskos turnīros.”

Arī “VEF Rīga” treneris Nikolajs Mazurs uzsver Strēlnieka cīnītāja raksturu: “Artūrs laukumā spēj radīt un dot enerģiju, vienmēr cīnās ar milzīgu pašatdevi un cīņassparu. Strēlnieks ir labs aizsardzības spēlētājs, kurš laukumā spēj pildīt konkrētus uzdevumus.”

LA.lv