“VEF Rīga” piedzīvo neveiksmi pret “Triumf” 0

Latvijas čempioni “VEF Rīga” svētdien piedzīvoja zaudējumu VTB bankas rīkotās Vienotās basketbola līgas (VBL) regulārā čempionāta cīņā, savā laukumā ar 78:89 (19:19, 13:18, 25:30, 21:22) atzīstot Krievijas kluba Ļubercu “Triumf” pārākumu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Rīdzinieku rindās rezultatīvākais bija Entveins Robinsons, kurš iemeta 20 punktus. Savukārt pa 18 punktiem guva Kristaps Janičenoks un Dī Brauns.

“VEF Rīga” sastāvā spēles sākumā izcēlās praktiski tikai leģionāri, taču abas komandas cīnījās punkts punktā, neļaujot pretiniekam atrauties tālāk par viena metiena tiesu. Pirmā ceturtdaļa tika noslēgta ar neizšķirt (19:19), bet līdzīgs scenārijs turpinājās arī otrajā ceturksnī, lai gan vadībā biežāk atradās “Triumf”. Piecas minūtes pirms pirmā puslaika izskaņai Ļubercu komandai izdevās panākt trīs punktu starpību (31:28), bet rīdzinieki pretiniekus noķert vairs nespēja, turklāt “Triumf” pēdējā minūtē izdevās panākt piecu punktu pārsvaru.

Otro puslaiku ar ofensīvu sāka viesi, divu minūšu laikā panākot 11 punktu pārsvaru (43:32), bet “VEF Rīga” centās atgūties, taču ne pārāk sekmīgi, jo mazāk kā minūti līdz trešās ceturtdaļas noslēgumam starpība pieauga jau līdz 13 punktiem (65:52). Tiesa, ceturtā ceturkšņa sākumā rīdzinieki guva 11 punktus pēc kārtas, no 60:71 izlīdzinot rezultātu, taču tad astoņus punktus pēc kārtas iemeta “Triumf”, nodrošinot izšķirošo izrāvienu un palielinot pārsvaru pēdējās dueļa minūtēs.

Abas komandas šosezon cīnās B apakšgrupā. “VEF Rīga” pašlaik ar sešām uzvarām 14 spēlēs grupā saglabājusi ceturto vietu un turpina cīņu par vietu labāko sešiniekā, bet “Triumf” ar astoņiem panākumiem atrodas trešajā pozīcijā.