“VEF Rīga” sagrauj Baltkrievijas čempionus 0

”VEF Rīga” sestdien ar 98:73 bez īpašām problēmām uzvarēja Minskas ”Cmoki” VTB vienotās līgas spēlē gūstot šajā turnīrā trešo uzvaru pēc kārtas un pakāpjoties uz trešo vietu B grupas turnīra tabulā.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Spēlē pret B grupas desmitnieka pastarīšiem, kas cieta desmito zaudējumu desmit spēlēs, ”VEF Rīga” jau pirmajā ceturtdaļā guva 30 punktu, bet pirmo puslaiku noslēdza ar 21 punkta pārsvaru – 56:35.

Donats Zavacks uzvarētāju labā guva 24 punktus, Kristaps Janičenoks 18 un Dairis Bertāns – 15. Minskiešiem ar 21 punktu izcēlās Džadžuans Smits.

B grupas vadībā ir Eirolīgas komandas Maskavas CSKA ar piecām uzvarām un zaudējumu, un Kauņas ”Žalgiris” ar četrām uzvarām un zaudējumu pret rīdziniekiem. ”VEF Rīgai” ir piecas uzvaras un divi zaudējumi.

Nākamo spēli VTB vienotajā līgā ”VEF Rīga” aizvadīs 9. decembrī Ņižņijnovgorodā.