“VEF Rīga” spēlē neizšķirti pret “Zenit” 0

Jona Valančūna dāvātā kausa izcīņā Utenā Rīgas “VEF” un Sanktpēterburgas “Zenit” komandas pamatlaiku (89:89) un pirmo pagarinājumu (100:100) pabeidza neizšķirti, abpusēji vienojoties spēli neturpināt.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Latvijas vicečempioni ļoti neveiksmīgi sāka spēli, nonākot zaudētājos ar 2:12. Lai gan līdz pirmās ceturtdaļas izskaņai izdevās rezultātu līdzsvarot (18:18), arī turpmāk neliels pārsvars bija “Zenit” komandai. Puslaiku vefiņš zaudēja ar 44:47, pēc trīs ceturkšņiem 65:71. Pēdējā ceturtdaļā izdevās atspēlēties un panākt 89:89, arī pagarinājums uzvarētāju nenoteica – 100:100.

Sanktpēterburgas “Zenit” būs rīdzinieku pretinieki arī VTB Vienoatajā līgā. Šī komanda radusies, finansiālās grūtībās nonākušajai Ļubercu “Triumf” nonākot “Gazprom” finansiālā aprūpē un pārceļoties uz Sanktpēterburgu. Savukārt šo pilsētu pārstāvējusī “Spartak” komanda pārstājusi pastāvēt.

Tā kā šī pārbaudes spēle notika turnīra ietvaros, tad vienai no komandām tomēr nācās neizšķirtu uzskatīt par formālu zaudējumu. Ar to bija gatavi samierināties “VEF Rīga”, lai trešdien pulksten 17 mazajā finālā spēlētu ar “Juventus” – “Nevežis” spēles zaudētājiem. Kā mēdz teikt – agrāk sāks, agrāk beigs un komanda laicīgāk atbrauks mājās.

Nākamajā nedēļā “VEF Rīga” aizvadīs ULEB Eirolīgas kvalifikācijas turnīru, kur pirmajā kārtā būs jātiekas ar Francijas “Strasbourg”.