×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
7. decembris, 2016
Drukāt

“VEF Rīga” spēle paliek bez TV tiešraides. Cik liels sods pienākas?

foto - LETAfoto - LETA

LBL čempionātā “VEF Rīga”, par mājas spēļu laukumu šodien izvēloties Kandavu, ar 86:72 pārspēja “Valka/Valga” komandu. Bija paredzēta TV translācija, tomēr to nodrošināt neizdevās.

LBL kalendāra sākotnējā variantā šī spēle bija paredzeta Mārupē, vēlāk pārcelta uz Kandavu, taču izrādījās, ka arī no turienes nav iespējams nodrošināt TV pārraidi. LBL čempionāta spēles šosezon translē “Best4sport” TV kanālā, kurā bija paredzēta šīs spēles translācija. To nebija iespējams nodrošināt nepietiekama interneta ātruma dēļ. Lai gan “VEF Rīga” pārstāvji centušies darīt visu iespējamo, TV translācija tika atcelta.

LBL čempionāta nolikuma punkts 13.6.1 vēsta: Klubam jānodrošina viss nepieciešamais, lai zāle būtu piemērota spēļu translēšanai TV un “online” režīmā, tai skaitā minimālais interneta augšupielādes ātrums – 5 (pieci) Mbit/sekundē.
“VEF Rīga” ir šo punktu pārkāpuši un pelnījuši sodu. Tas pats nolikums vēsta, ka par jebkura 13. punkta neievērošanu sods ir līdz 1000 eiro. Nolikumā iekļautais vārds “līdz” disciplinārai komisijai atstāj lielas iespējas manevram. Lūkosim, cik bargs vai pielaidīgs būs lēmums pret Rīgas komandu, kura savas mājas spēles šosezon aizvada ārpus galvaspilsētas.

Latvijas vicečempionu sastāvā nebija pieteikts Kristofers Ričards, pirmajā ceturtdaļā uz rezervistu soliņa palika Jānis Blūms, toties iespēja tika dota jaunajiem – Nikam Jansonam, Eduardam Hāzneram, Nikolajam Zotovam. Iznākumā pēc pirmās ceturtdaļas 11:24. Nācās laukumā iet Blūmam, otrajā ceturtdaļā kapteinis trāpīja četrus tālmetienus, visa komanda kopā sameta 33 punktus un pārtvēra iniciatīvu. Galaiznākumā “VEF Rīga” uzvara ar 86:72.

LBL ČEMPIONĀTS
“VEF Rīga” – “Valka/Valga” 86:72
(11:24, 44:36, 67:53). Meiers 21+9AB, Blūms 15, Šķēle 13; Silavs, Bricis pa 15, Kanbergs 14.
rsz_screenshot_257

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+