“VEF Rīga” viesizrādē Rūjienā uzvar Valmieru 0

LBL čempionātā 13. uzvaru izcīnīja “VEF Rīga”, savā mājas spēlē šoreiz atrādoties Rūjienas līdzjutējiem un ar 85:65 apspēlējot Vidzemes komandu BK “Valmiera”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim

“VEF Rīga” turpina tradīciju LBL čempionāta spēles aizvadīt reģionu pilsētās, šoreiz viesojoties Daira Bertāna dzimtajā Rūjienā. Spēlē pret valmieriešiem sīva spēkošanās iznāca pirmajā puslaikā, kuru vefiņš uzvarēja tikai ar ar četru punktu pārsvaru – 42:38. Pēc pārtraukuma rīdzinieki uzlaboja savu spēli aizsardzībā, kas uzreiz ļāva palielināt pārsvaru un izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

Aprīlī “VEF Rīga” savas mājas spēles LBL čempionātā aizvadīs Dobelē, Gulbenē un Cēsīs.

LBL ČEMPIONĀTS

“VEF Rīga” – BK Valmiera” 85:65 (21:14, 42:38, 63:47). Daniels 22, Bērziņš 18, Strēlnieks 12, Bertāns 11; Čavars 14, Iļjins 11, Kaufmanis.

Tabulā: 1. “VEF Rīga” 13-1, 2. BK “Ventspils” 13-2, 3. “Barons kvartāls” 18-9, 4. BK “Jēkabpils” 17-10, 5. BK “Valmiera” 16-12, 6. “LU” 13-16, 7. BK “Jelgava” 11-14, 8. “Jūrmala/Fēnikss” 11-17, 9. “Liepāja/Triobet” 11-17, 10. BA Turība” 8-19, 11. U-18 izlase 1-15.

Nākamās spēles: 17. martā U-18 izlase – BK “Jelgava”, BA “Turība” – “Barons kvartāls”.