Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
7. marts, 2013
Drukāt

Veicinās pozitīvu attieksmi


Rīgas pašvaldība plāno iesaistīties projektā, kura mērķis ir veicināt uzņemošās kopienas saskarsmi ar iebraucējiem, balstoties uz savstarpēju cieņu, kā arī nodrošināt vienlīdzīgu attieksmi, pakalpojumu nodrošināšanu un citas svarīgas jomas.

 

Sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka Latvijas iedzīvotājiem ir visai negatīva attieksme pret imigrantiem un to ietekmi uz sociālajiem un ekonomiskajiem procesiem valstī – 78% tos uzskata par draudu Latvijai un tās iedzīvotājiem. Savukārt 43% iedzīvotāju uzskata, Latvijā ne pie kādiem apstākļiem nebūtu pieļaujama imigrantu ielaišana.

Vienlaikus Izglītības, kultūras un sporta departamenta speciālisti norāda, ka apgrieztā situācijā, kad Latvijas iedzīvotāji nolemj apmesties uz dzīvi kādā citā valstī, viņi no tās sagaida laipnu uzņemšanu, draudzīgu attieksmi un sociālās garantijas.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.2
Alūksne 0.0
Daugavpils +3.9
Saldus +3.0
Liepāja +4.1
Jelgava +3.1
Ventspils +3.8
Limbaži +1
Madona +0.1
Rēzekne +0.6
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+