Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
28. jūnijs, 2016
Drukāt

Veidi, kā viegli uzlabot savas darba nedēļas produktivitāti

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Produktivitāte, protams, nav vienā dienā apgūstama māksla, bet ir vairāki veidi, kā vismaz iet tās virzienā. Būt produktīvai nenozīmē strādāt bez atelpas, bet gan izdarīt lietas maksimāli efektīvi. Tas nenozīmē piepildīt savu darāmo lietu sarakstu pilnu ar bezjēdzīgiem uzdevumiem, bet gan izšķirot, kas no paveicamā ir patiešām būtisks.

Diemžēl nav tāda maģiskā veida kā nepārtraukti un vienmēr būt produktīvai, kā raksta “Womanitely” — tas nemaz nav iespējams vai vajadzīgs. Katrai no mums var būt pa sliktajām dienām, bet ar pozitīvu attieksmi un pāris viltībām mēs tiešām varam paveikt daudz vairāk.

Samazini plānošanai atvēlēto laiku

Pārāk liela koncentrēšanās un domāšana par paveicamajiem uzdevumiem patērē daudz laika un daudz enerģijas. Lai gan bieži vien lietas nav paveicamas bez plānošanas, ne vienmēr tai ir jābūt tik rūpīgai vai tik skrupulozai. Dažreiz tomēr būtu daudz vērtīgāk, ja patērēto laiku ieguldītu jau darīšanā, sāc darboties uzreiz, necenšoties rast atbildes uz visiem iespējamajiem jautājumiem pirms tam – ļaujies procesam un risini lietas “uz sitiena”.

Koncentrēšanās uz pozitīvo

Kļūdīties ir tikai cilvēcīgi, un tas nenozīmē pasaules galu. Ja koncentrējamies uz negatīvo, ir lielāka iespēja, ka kaut kas patiešām arī noies greizi. Turklāt negatīva attieksme var novest pie lieka stresa, šaubām un nedrošības. Ja koncentrēsies uz pozitīvo, domāsi labas domas gan par pašu procesu, gan savām spējām – arī rezultāts būs labāks.

Pievienot komentāru

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+