×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
12. marts, 2012
Drukāt

Veido Latgales reģionālo partiju (1)

Vairāki desmiti cilvēku, starp kuriem ir daudzu Latgales pašvaldību vadītāji, uzņēmēji un dažādu iestāžu vadītāji, ir parakstījuši aicinājumu par Latgales reģionālās partijas izveidi, pastāstīja Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs.


 

Aicinājumu par partijas izveidi ir parakstījusi Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele, Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, Dagdas novada domes priekšsēdētājs Viktors Stikuts, Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs, Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece Ināra Ņiuļina, Saeimas deputāts Jānis Lāč­plēsis, Daugavpils mūzikas vidusskolas direktors Aivars Broks, vairāki citi Latgalē pazīstami cilvēki.

Galveno uzsvaru savā darbībā partija plāno likt uz Latgales un Latvijas ekonomisko problēmu risināšanu. Partijas darbībā tiks aicināti iesaistīties dažādu tautību, vecuma un sociālo slāņu iedzīvotāji. Valodu jautājumā partija iestāsies par latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu. Lielu uzmanību partija veltīs arī Latgales kultūras un tradīciju izkopšanai.

Latgales partijas dibināšanas kongress tiek plānots maija pirmajā pusē. Par saviem uzdevumiem partija izvirzījusi piedalīšanos pašvaldību, bet pēc tam – arī Saeimas vēlēšanās.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+