Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
6. jūlijs, 2015
Drukāt

“Ziedot.lv” veidos bērnu rehabilitācijas centru

Foto - LETAFoto - LETA

Labdarības organizācija “Ziedot.lv” iegādājusies ēku Rīgā, Indrānu ielā 13, par 485 000 eiro un plāno tajā izvietot bērnu rehabilitācijas centru, informē “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

Labdarības organizācija secinājusi, ka smagi slimu bērnu rehabilitācijas jomā ir vērojamas pieejamības problēmas un jaunāko tehnoloģiju trūkums. Turklāt daudzas ģimenes pēc rehabilitācijas pakalpojumiem dodas ārpus Latvijas. “Tas, no vienas puses, ir sarežģīti šīm ģimenēm, ceļot ar slimu bērnu, no otras puses, tās ir lielas ceļa un uzturēšanās izmaksas,” uzsvēra organizācijas vadītāja. Turklāt liela daļa ziedojumu nevis paliek Latvijā, bet nonāk citu valstu klīnikas pakalpojumu segšanai. Stratēģija jaunāko rehabilitācijas metožu atvešanai uz Latviju tika izstrādāta jau pirms vairāk nekā pieciem gadiem. Ir apzinātas visas tās rehabilitācijas metodes, pēc kurām bērni dodas uz ārvalstīm, sacīja Dimanta. Kopš 2007. gada “Ziedot.lv” veido rezerves un mērķfondu, lai spētu finansēt savas ilgtermiņa programmas. Rehabilitācijas pro­grammas attīstībai, tajā skaitā ēkas iegādei, ilgtermiņā tika uzkrāti tieši šim mērķim domāti ziedojumi un cits finansējums, stāstīja organizācijas vadītāja.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Lielā neziņā gaida 2018. gada septembriSkolotājiem ļauj nedaudz ieskatīties jaunajā mācību saturā
Draugiem Facebook Twitter Google+