Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
8. oktobris, 2015
Drukāt

Veidos ceļojošu fotoizstādi par LNB jauno ēku

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība iecerējusi veidot ceļojošo fotoizstādi un katalogu par arhitekta Gunāra Birkerta projektēto Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB) Rīgā un izcilākajām bibliotēkām Latvijā, aģentūra BNS uzzināja Rīgas domē.

Izstāde “Birkerts un Latvijas Nacionālā bibliotēka – konteksti” iecerēta kā LNB ekspozīcija uz 12 mobiliem lielformāta stendiem, ko paredzēts izstādīt ārvalstīs un Latvijā. Ceļojošā izstāde kopā ar līdzšinējiem biedrības īstenotajiem projektiem – grāmatu “Latvijas Nacionālā bibliotēka. Arhitekts Gunārs Birkerts” un biedrības izdotajiem bukletiem – būs apskatāma Latvijas vēstniecību organizētajos Latvijas kultūru un pilsētu arhitektūru reprezentējošos pasākumos, citu pilsētu lielajās bibliotēkās, kā arī Latvijas publiskajās bibliotēkās, norādīts projekta pieteikumā.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien atbalstīja projekta līdzfinansēšanu 3000 eiro apmērā.

LNB ar nedēļu garu pasākumu programmu atklāja 2014. gada augustā.

LNB jaunās ēkas būvniecības izmaksas bija 163,1 miljons eiro. Līgumu valsts ar būvuzņēmējiem parakstīja 2008. gada 15. maijā. Ekspluatācijā tā tika nodota 6. jūnijā.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (5)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+