×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. decembris, 2013
Drukāt

Veidos jaunu spēku
 (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Partija “Reģionu alianse” kopā ar citām reģionālajām partijām veidos jaunu politisko spēku, ar kuru startēt nākamajās Eiroparlamenta un Saeimas vēlēšanās.

Partijas valdes priekšsēdētājs un Babītes novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ence gandarīts par panākto vienošanos veidot apvienību ar Vidzemes partiju. Turpmāk notiks sarunas arī ar citu reģionālo partiju un vēlētāju sarakstu līderiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Ar Kraukli priekšgalā!

 2. Ne ar vienu nevar vienoties, taadeel veidosim jaunu, speecigu, gudru, uz attiistiibu veerstu un paarsitiisim taas esosaas partijas, iebrauksim Saeimaa un Latvijai pienaaks zelta laiki muusu vadiibaa! Uraa! Uz prieksu, uz jaunaam uzvaraam, muusu vadiibaa!!!!!

 3. Šīs “Reģionu alianses” pārstāvju liela daļa ir bijušie padomju nomenklatūras kadri, kuri grib saglabāt varu.
  Līdzīgi kā Ukrainā, pat nosaukums partijai tāds pats. Lai viņi saimnieko savā lauciņā, bet lai nelien politikā un nejauc gaisu. Šo partiju ziedu laiki bija TP laiki un nekādus kalnus viņi nav gāzuši, tikai iedzinuši tautsaimniecību lielos parādos.Tagad lai šis Kučinskis un co pastāv pie ratiem. Bērziņš jau mums uzskatāmi demostrē, uz ko viņi spējīgi. Politikā ir jānāk jauniem cilvēkiem, bez vecās domāšanas.

 4. Lai Ences kungs labāk pastāsta kā tika pie savas zemes un privātmājas bijušā kolhoza ābeļdārzā?
  “Jaunais spēks “- tie paši TP partijnieki!

 5. Nedomāju, ka tas ir pareizais ceļš. Reģionu aliansei vajadzētu pievienoties kādai no lielajām partijām. Patreiz izskatā , ka apvienosies divi mazie, kuriem pievienosies trešais mazais( Šlesera valdījums), Kurš arī visticamākais pārņems “lielās”apvienības vadību!? Lai dabūtu Rīgas vēlētāju balsis tiem pievienosies Ameriks ar savu kompāniju. Jautājums, kāds rosols tur sanāk?? Man tas nepatīk, varbūt pārējiem….?

 6. Vai partija apvienos visas reģionu partijas? Kāda nozīme atsevišķām reģionu partijām, ja tās nebūs vienotas reģionu politikas jautājumos Latvijā. Jau tā esam ļāvušies un zināmā mērā pat arī ārējo spēku ietekmei un gandrīz vai likvidējuši visas centralizētās partijas. Ko dara LSDSP, ja SC paziņojis par vienīgo spēku, kurš nes sociāldemokrātiskās idejas? Tāpat SC politiķi sakās pieteikt karu visiem “nacionāļiem”, proti, viņuprāt, visām labējām centriskajām partijām Latvijā. Vai tiešām esam pakļāvušies zināmajam lielvaru pielietotajam principam “skaldi un valdi” un ļausim padziļināt krīzi vēl vairāk?

 7. Vēl tikai Šleseru paņemiet!. Viņš arī tagad no reģiona – “LATGALIETIS”, kaut arī zāģē priedes un dzīvo Jūrmalā.

 8. Tas ir apsveicams pasākums. Pirmkārt Saeimā nedrīkst pielaist no LU beidzējiem. Viņi nav spējīgi veikt nopietnas Latvijas problēmas, viņi ir baltrocīši, filozofi. Tāpat jāiztīra un jārevidē Rīgas ierēdņi.Viņi pieraduši NĪKT UN NOBUMBULĒT DARBA LAIKU.

Draugiem Facebook Twitter Google+