Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
29. maijs, 2014
Drukāt

Ukraina, Lietuva un Polija veidos kopīgu militāro vienību (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Ukrainas valdība pilnvarojusi aizsardzības ministru Mihailo Kovaļu parakstīt līgumu ar Lietuvas un Polijas valdībām par kopīgas triju valstu militārās brigādes izveidi.

Ministrs šo lēmumu atzinis par ļoti svarīgu. Pēc viņa teiktā, Polija un Lietuva ir NATO dalībvalstis, tātad Ukraina, piedaloties kopīgajā vienībā, orientēsies uz alianses standartiem. Kovaļs norādījis, ka brigādes Ukrainas daļa būs dislocēta Ļvovas poligonā un piedalīsies gan kopīgos uzdevumos, gan miera uzturēšanā pasaules karstajos punktos. Viņš izteicis cerību, ka līgums tiks parak­stīts tuvākā mēneša laikā. Šāda iecere pirmo reizi izskanēja jau 2009. gadā, taču tā netika realizēta gan Ukrainas toreizējās valdības vilcināšanās, gan arī Polijas un Lietuvas savstarpējo domstarpību dēļ. Taču Ukrainas krīzes ietekmē triju valstu kopīgās brigādes ideja atkal guvusi atbalstu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Haholu,Lietuvas,Polijas KLAUNI !

  2. pret ko viņi grasās karot.Ja jau pret Krieviju,tad pšiks vien tur būs.Dumjie poļi ātri aizmirsa kā benderovieši vinus slaktēja ne pārāk senā pagātnē.

  3. Labak adod visus savus kreditus, izmazga piesmakusas apaksbikses un salabo zobus. Bet, galvenais parstaj strebt alinu !

  4. sie pagatne bija iekarotaji musu zemes…atgriezas neliesi….

  5. Pentagopņikiem sods ! Atbildēt

    Labi ir, Volsstrītas smirdošie atkritumi, īpasi Rotsildeļi jau sen jalikvide, Latvija pievienojas !

  6. Kāpēc Latvijai, Igaunijai un Somijai arī nepievienoties? Ko par to domā aizsardzība ministrs?

  7. turčinovs slepkava un bende

  8. Ļoti pareizi! Snaiperiem būs iespeja trenēties trenēties uz prokrieviskajiem deģenerātiem.

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+