Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
30. jūlijs, 2015
Drukāt

Veidos veselības maršrutus

Foto-LETAFoto-LETA

Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs, aicinot iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, sāks sabiedrības informēšanas kampaņu “Aktīva ik diena!”.

Tā iedzīvotājiem plānots skaidrot fizisko aktivitāšu nozīmi veselības saglabāšanā un uzlabošanā katrā vecuma posmā. Sadarbojoties ar pašvaldībām, kampaņas laikā tiks izveidoti veselības maršruti Ogrē, Jūrmalā, Tukumā, Varakļānos un Cēsīs, lai veicinātu iedzīvotāju fizisko veselību, apvienojot patīkamo ar lietderīgo – pastaigu brīvā dabā un fiziskās aktivitātes. Vidēji 2,5 kilometrus garajos maršrutos tiks izvietoti informatīvi plakāti ar vingrojumiem.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (10)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+