Latvijā
Kriminālziņas

Veikala apsargs spiests bēgt no savāda klienta 16

Kadrs no video

Kāds baskājains vīrietis nakts vidū spējis pamatīgi pārbiedēt kāda veikaliņa darbiniekus, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Nakts vidū policisti traukušies uz vienu no Maskavas ielas diennakts veikaliem, kur apsargs tik tikko bija pieredzējis kāda neparasta kunga uzbrukumu. Satrauktais apsargs likumsargiem klāstījis, ka savādais atnācējs, visticamāk, nav pie pilna prāta, jo īsi pirms policijas ierašanās dauzījis arī kādu ielas malā novietotu auto.

Apsargs:”Gaidīju, kamēr piebrauksiet. Bet viņš, piecēlās, pienāca man klāt: ”Tu man esi apnicis! Es tevi pazīstu!” Un sāka man nākt virsū! Es pilnīgi apstulbu. Aizskrēju tur aiz tā “Subaru”, mazums viņam kas kabatā!”

Taču tā vēl ir tikai daļa no stāsta, un apsarga aizdomas, ka uzbrucējs nav pie pilna prāta, guva apstiprinājumu. Jāteic, ka šis “klients” esot stāstījis – viņa dzīvoklī atrodas mirusi mamma. Lai pārbaudītu informāciju, policisti devās uz vīrieša mājām, un tur sastapa viņa mammu – dzīvu un veselu. Uzklausot kundzi un viņas apjukušo dēlu, kārtības sargi secinājuši, ka šajā situācijā nepieciešama mediķu palīdzība.

LA.lv