Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
22. janvāris, 2014
Drukāt

Veikalā “Maxima” Limbažos atkal iedarbojusies ugunsdrošības signalizācija (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Šorīt, 22. janvārī, īsi pirms veikala atvēršanas jau trešo reizi mēneša laikā veikalā “Maxima” Limbažos iedarbojusies ugunsdrošības signalizācija, apstiprināja veikala “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Pēc viņa teiktā, darbiniekiem ierodoties darba vietā, ap plkst.7.30 atskanējusi ugunsdrošības signalizācija, kā rezultātā darbinieki no veikala ēkas evakuēti un par notikušo informēts Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienests, kura darbinieki, ierodoties notikuma vietā un pārbaudot veikala ēku, nav konstatējuši apdraudējumu un atzinuši, ka veikala darbību var turpināt.

Beseris norādīja, ka vienlaikus atbildīgās personas pārliecinājušās arī par ugunsdrošības signalizācijas kvalitāti, kā rezultātā secināts, ka tās sensori straujo temperatūras svārstību dēļ, āra gaisam ienākot telpās, reaģē uz radušos kondensātu. Pēc veikala pārstāvja teiktā, signalizācijas sensori ir uzstādīti ļoti jutīgi, taču labāk, lai tie noreaģē arī situācijās, kurās nav apdraudējuma, nekā vajadzīgajā brīdī būtu pārāk nejutīgi un neiedarbotos.

Jau ziņoja, ka signalizācija “Maxima” veikalā Limbažos Stacijas ielā nostrādāja arī 31.decembrī un 16.janvārī. Abos gadījumos no veikala nekavējoties tika evakuēti gan veikala apmeklētāji, gan darbinieki, taču pārbaužu rezultātā degšana netika konstatēta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tad jau atkal kaut kas grūs

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (37)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+