Mobilā versija
+18.6°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
22. janvāris, 2014
Drukāt

Veikalā “Maxima” Limbažos atkal iedarbojusies ugunsdrošības signalizācija (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Šorīt, 22. janvārī, īsi pirms veikala atvēršanas jau trešo reizi mēneša laikā veikalā “Maxima” Limbažos iedarbojusies ugunsdrošības signalizācija, apstiprināja veikala “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Pēc viņa teiktā, darbiniekiem ierodoties darba vietā, ap plkst.7.30 atskanējusi ugunsdrošības signalizācija, kā rezultātā darbinieki no veikala ēkas evakuēti un par notikušo informēts Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienests, kura darbinieki, ierodoties notikuma vietā un pārbaudot veikala ēku, nav konstatējuši apdraudējumu un atzinuši, ka veikala darbību var turpināt.

Beseris norādīja, ka vienlaikus atbildīgās personas pārliecinājušās arī par ugunsdrošības signalizācijas kvalitāti, kā rezultātā secināts, ka tās sensori straujo temperatūras svārstību dēļ, āra gaisam ienākot telpās, reaģē uz radušos kondensātu. Pēc veikala pārstāvja teiktā, signalizācijas sensori ir uzstādīti ļoti jutīgi, taču labāk, lai tie noreaģē arī situācijās, kurās nav apdraudējuma, nekā vajadzīgajā brīdī būtu pārāk nejutīgi un neiedarbotos.

Jau ziņoja, ka signalizācija “Maxima” veikalā Limbažos Stacijas ielā nostrādāja arī 31.decembrī un 16.janvārī. Abos gadījumos no veikala nekavējoties tika evakuēti gan veikala apmeklētāji, gan darbinieki, taču pārbaužu rezultātā degšana netika konstatēta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tad jau atkal kaut kas grūs

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+