Ekonomika
Bizness

Veikali paziņo darba laiku Līgo dienā un Jāņos0

Ilustratīvs attēls. Foto – Shutterstock

Līgo svētkos lielākā daļa veikalu tīklu būs mainīts darba laiks, aģentūrai LETA apliecināja mazumtirdzniecības uzņēmumos.

Mazumtirdzniecības veikalu tīkla SIA “Rimi Latvia” pārstāve Dace Preisa aģentūru LETA informēja, ka svētku laikā “Rimi” veikali strādās saīsinātu darba laiku – “Rimi” hipermārketi un “Supernetto” veikali sestdien, 23.jūnijā, strādās līdz plkst.21, bet svētdien, 24.jūnijā, darbu sāks plkst.12. Vienīgais izņēmums ir tirdzniecības centrā “Olympia” esošais “Rimi”, kas 24.jūnijā būs slēgts.

Tikmēr “Rimi” lielveikalu tīkla veikali svētku laikā strādās līdz plkst.21, ar atsevišķiem izņēmumiem, kad veikali strādās līdz plkst.20 vai plkst.22. Preisa norādīja, ka plašāk ar “Rimi” veikalu darba laikiem iespējams iepazīties interneta vietnē “rimi.lv”.

Mazumtirdzniecības veikalu tīkla SIA “Maxima Latvija” pārstāve Liene Dupate-Ugule aģentūrai LETA pavēstīja, ka 23.jūnijā un 24.jūnijā “Maxima” veikali strādās saīsinātu darba laiku. Pēc viņas paustā, plašāk ar katra “Maximas” veikalu darba laiku svētku dienās iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā vai pie katra veikala ieejas durvīm.

Vienlaikus Dupate-Ugule informēja, ka pasūtījumus internetveikalā “barbora.lv” svētku laikā būs iespējams veikt kā vienmēr gan lietotnē, gan mājas lapā. Piegādes 23.jūnijā tiks organizētas kā ierasts, bet 24.jūnijā piegādes darbiniekiem ir brīvdiena.

Mazumtirdzniecības veikalu tīkla SIA “Elvi Latvia” komercdirektore Laila Vārtukapteine aģentūrai LETA norādīja, ka “Elvi” darbojas pēc franšīzes principa, tādēļ uzņēmums nenosaka vienotas darba laika izmaiņas visiem veikaliem. “Lēmumu par tirdzniecības vietas darba laikiem svētkos katra veikala īpašnieki pieņem paši. Tas tiek darīts, ņemot vērā gan veikala atrašanās vietu, gan tuvumā notiekošo Jāņu pasākumu intensitāti, un paturot prātā, ka arī veikalu darbiniekiem gada īsākā nakts jāpavada kopā ar savējiem,” skaidroja Vārtukapteine.

Viņa sacīja, ka katra veikala darba laiku iespējams aplūkot pie ieejas, tādēļ pircēji, apmeklējot “Elvi”, tiek aicināti iepazīties ar viņiem tuvumā esošā veikala plānoto darba laiku svētkos.

Savukārt veikalu tīkla “top!” pārstāve Ilze Priedīte aģentūrai LETA norādīja, ka “top!” veikalu darba laiks svētkos paliks nemainīgs.

LA.lv