×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2017
Drukāt

Veikalos aicina nodot nevajadzīgās drēbes (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Nevajadzīgu apģērbu otreizējai pārstrādei var nodot visos kompānija “H&M” veikalos, atgādina veikalu pārstāve Latvijā Sanita Kalniņa.

H&M vispasaules apģērbu vākšanas iniciatīvu pirmo reizi uzsāka  2013.gadā. Kopš tā laika kompānija ir savākusi vairāk nekā 40 000 tonnas lietota apģērba. Arī Latvijas iedzīvotāji var nest uz kompānijas veikaliem sev nevajadzīgās drēbes un tekstila lietas no jebkura zīmola un jebkādā stāvoklī. Mērķis ir katru gadu palielināt savākto apģērbu skaitu, lai līdz 2020.gadam savāktu 25 000 tonnas nederīgā apģērba gadā.

26.janvārī ar jaunu filmu kompānija uzsāks vispasaules apģērbu vākšanas kampaņu “Bring it”, pievēršot pircēju uzmanību apģērbu pārstrādāšanas nozīmīgumam.

“Mērķis ir radīt noslēgtu tekstila preču ciklu, tā, lai nevajadzīgas drēbes var tikt vēlreiz izmantotas un pārstrādātas, lai radītu jaunas tekstila šķiedras jauniem produktiem. Tajā pašā laikā tas palīdzēs saglabāt dabas resursus un nodrošināt, lai apģērbs nenonāk izgāztuvēs,”skaidro Kalniņa.

H&M 2014. gadā piedāvāja arī pirmo “Close the Loop” kolekciju, kas veidota no pārstrādātām tekstila šķiedrām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Malacīši. Atbalstu.

  2. Foršo bildi ielikuši – slaveno “labdari” Daci Dimitrijevu! Šī dāmīte aicina ziedot it kā viņas organizācijai DACE, bet saziedoto tirgo par naudu, pēc tam visa ģimene brauc kruīzos pa siltām zemēm un jūrām. Jūs painteresējaties, ar ko pilna viņas mājas garaža!

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18
Alūksne +17.9
Daugavpils +18
Saldus +15
Liepāja +14.5
Jelgava +17
Ventspils +16.0
Limbaži +14
Madona +18
Rēzekne +17
Draugiem Facebook Twitter Google+