Laukos
Dārzeņi un augļi

Veikalos drīzumā nebūšot nopērkams “Borjomi” minerālūdens 0

Foto: no LA arhīva

Tuvākajā laikā Latvijas veikalos iespējams atsevišķu Gruzijas minerālūdens zīmolu produkcijas iztrūkums, informē mazumtirdzniecības uzņēmuma “Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

Kā norāda Beseris, Gruzijas minerālūdens piegādātāja “Borjomi” un mazumtirgotāja “Maxima Latvija” sadarbībā iespējams pārtraukums, tādēļ paredzams, ka tīkla veikalos var iztrūkt šī zīmola produkcija.

Tāpat paredzams, ka līdz ar “Borjomi” zīmola produkcijas iztrūkumu pārskatāmā nākotnē ir iespējams šī minerālūdens cenu kāpums tirgū.

Rodot operatīvu risinājumu, “Maxima Latvija” pircējiem tiks piedāvātas kvalitatīvas Gruzijas minerālūdens alternatīvas, norāda uzņēmumā.

“Atvainojamies pircējiem par radušos situāciju. Šī gada sākumā veikalos veicām vērienīgu cenu samazinājumu, kas bija iespējams, pateicoties kompleksam pasākumu kopumam, tostarp, uzņēmuma procesu efektivitātes uzlabošanai. Mēs saprotam un respektējam, ka ne visi piegādātāji spēs nodrošināt atbilstošu piedāvājumu. Turot savu solījumu pircējiem, esam spējuši operatīvi atrast risinājumu, turpinot pircējiem nodrošināt kvalitatīvu Gruzijas minerālūdeni – “Nabehlavi”. Ceram, ka drīzumā tomēr izdosies rast kompromisu un atjaunot sadarbību ar “Borjomi”, jo tas ir viens no iecienītākajiem Gruzijas produktiem pircēju vidū,” situāciju skaidroja “Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins.

Jau ziņots, ka šī gada sākumā mazumtirdzniecības uzņēmums “Maxima Latvija” samazinājis regulārās cenas teju 1000 ikdienas precēm. Pirms cenu samazināšanas tika veikts rūpīgs analītisks darbs, lai identificētu tās preču kategorijas un preču grupas, kuras pircējiem ikdienā ir svarīgas un biežāk nonāk iepirkumu grozos, tostarp arī minerālūdens. Regulāro cenu samazinājums teju 1000 precēm ir līdz pat 40%. Kopumā “Maxima Latvija” sortimentā ir 130 minerālūdens veidu, bet kopumā – līdz pat 60 000 dažādu preču vienību.

LA.lv
VV
Vivanta Volkova
Laukos
Ar sēkliņām, augļiem un speķi. Kā Rucavas “Alejās” cep īstu lauku maizi
5 stundas
GS
Gundega Skagale
Laukos
Padoms zemniekam. Izmaiņas AAL sarakstā – fungicīdi un herbicīdi
21 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Līdz ar “Bergvik Skog” meža Latvijā pārdošanu mainīts arī tā meitas kompānijas nosaukums uz “Sodra Latvia”
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Baidās no ažiotāžas: neizpauž čekas aģentu kartotēkas publicēšanas datumu decembrī
24 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izvirza kanditātus darbam Saeimas komisijās. Kādam amatam virza Kučinski?
1 stunda
LE
LETA/LA.lv
Pasaulē
Leiboristi aicina Meju atsaukt saskaņoto “puscepto” Breksita vienošanos
43 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Vairumam “Elektrum” klientu rēķinu pieaugums nepārsniegs 3,5 eiro mēnesī
2 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Koļegovas brālis skaidro shēmas, kā sadarbojies ar māsu naudas darījumos
16 minūtes