Ekonomika
Bizness

Veikalos “Maxima” ik gadu nozog apmēram 100 iepirkumu ratiņus 2

Foto-LETA

Mazumtirdzniecības tīklā “Maxima” ik gadu tiek nozagti apmēram 100 iepirkumu ratiņi, savukārt citi tirgotāji par ratiņu zādzībām tik ļoti nesūdzas, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie mazumtirgotāju pārstāvji.

Mazumtirgotāja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris aģentūrai BNS norādīja, ka ik gadu “Maxima” veikalos kopumā tiek nozagti apmēram 100 iepirkumu ratiņi un pēdējā gada laikā zādzību skaita ziņā nav bijušas vērojamas būtiskas izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.

Viņš arī pastāstīja, ka visvairāk ratiņu tiek zagti Pierīgā “Maxima XX” un “Maxima XXX” veikalos, kas platības ziņā ir lielāki. Savukārt nelielākos veikalos vērojams mazāks zādzību skaits. Beseris pastāstīja, ka daļu nozagto iepirkumu ratiņu uzņēmumam atved atpakaļ pircēji, savukārt pārējos nākas iegādāties no jauna.

Savukārt mazumtirgotāja “Rimi Latvia” vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Valnere aģentūrai BNS sacīja, ka kādreiz – pirms vairākiem gadiem – “Rimi” novēroja iepirkumu ratiņu zādzības, taču pēdējos gados “Rimi” veikalos šāda veida zādzību gadījumi nav novērojami.

Arī kompānijas “Elvi Latvija”, kas ir mazumtirdzniecības veikalu “Elvi” franšīzes turētāja, komercdirektore Laila Vārtukapteine aģentūrai BNS teica, ka pēc sazināšanās ar lielāko veikalu “Elvi” pārstāvjiem, jo šajos veikalos ir pieejami iepirkšanās rati, uzņēmums secinājia, ka “Elvi” veikalos nepastāv problēmas ar iepirkuma ratiņu zagšanu.

“Iespējams, tas ir skaidrojams ar veikalu “Elvi” atrašanās vietu – lielākie veikali “Elvi” atrodas ārpus Rīgas – Siguldā, Ķekavā, Jelgavā, Ogrē, Ādažos,” sacīja Vārtukapteine, piebilstot, ka Rīgā pirmais lielais veikals “Elvi” ir atvērts 2014.gadā.

LA.lv