×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Veikla kundze nozog maku un pretojas policijai (2)

Valsts policija. Ilustratīvs attēlsValsts policija. Ilustratīvs attēls

Valsts policijas Rīgas policisti, kuri tobrīd veica darba pienākumus, 1. maršruta tramvajā piektdien kļuva par aculieciniekiem noziegumam.

Kad tramvajs bija apstājies sabiedriskā transporta pieturā Rīgas centrā, kāda sieviete no citas sievietes somas izvilka maku un izskrēja laukā pa durvīm. Cietusī zādzību nebija pamanījusi, taču noziegumu ievēroja policisti, kuri garnadzei metās pakaļ.

Aizturēšanas brīdī sabiedriskā transporta pieturā garnadze nozagto maku nometa zemē un pretojās policistiem. Likumsargi atguva nozagto maku, kurā atradās vairāk nekā 100 eiro, un agresīvo sievieti nogādāja policijas iecirknī.

Aizdomās turētā ir dzimusi 1954. gadā un jau iepriekš vairākas reizes sodīta par zādzībām nelielā apmērā.

Arī par 11. augustā izdarīto noziegumu ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Aizdomās turētajai sievietei piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

Policija aicina iedzīvotājus sabiedriskās vietās, tajā skaitā sabiedriskajā transportā, ievērot pastiprinātu piesardzību – nēsāt vērtīgas mantas aiztaisītās iekškabatās un neizlaist savas somas no redzesloka.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc neparāda foto? Varbūt tā ir tā pati, kura arī man nozaga?

Draugiem Facebook Twitter Google+