×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. septembris, 2014
Drukāt

Veiks ekspertīzes par sprādzienu Stendes ielā

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policija nolēmusi veikt ekspertīzes par vakar notikušo sprādzienu dzīvojamā mājā Rīgā, Stendes ielā, kurā cieta pieci cilvēki, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.

Sākotnējā informācija liecina, ka tā varētu būt tehniska rakstura eksplozija, kad notikusi gāzes noplūde no gāzes balona vai plīts. Sprādziena rezultātā cieta pieci cilvēki. No tiem slimnīcā ar dažādām traumām nogādāts 1952.gadā dzimušais dzīvokļa saimnieks, kā arī 1953.gadā dzimusī kaimiņiene, kas atradusies blakus dzīvoklī.

Pēc notikušā evakuēti iemītnieki no 48 dzīvokļiem, no tiem 24 dzīvokļu iemītnieki pēc notikuma vietas apskates varēja atgriezties savos mājokļos. Pārējie dzīvokļu iemītnieki tika izmitināti pie radiem un draugiem, savukārt astoņas personas izmitināja Rīgas Pašvaldības policija.

Kā pastāstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Uģis Vidauskis, sešas no minētajām astoņām personām nogādātas dienesta viesnīcās Rīgā, Laimdotas un Emmas ielā. Ar šiem cilvēkiem strādā sociālo dienestu pārstāvji.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess. Būveksperti veic ēkas papildu apskati, lai konstatētu, vai tā ir droša un piemērota dzīvošanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+