Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. februāris, 2015
Drukāt

Veiks Mežaparka lielās estrādes jumta ekspertīzi

Foto - LETAFoto - LETA

Lai nodrošinātu XI skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieku drošību, pirms svētkiem tiks veikta Mežaparka lielās estrādes jumta ekspertīze, informē Valsts izglītības satura centra vadītāja pienākumu izpildītāja Agra Bērziņa.

Šāda ekspertīze varētu tikt veikta brīdī, kad nostabilizēsies laika apstākļi. Bērziņa skaidroja, ka tas varētu notikt pavasara vidū. Šajā pašā laikā plānota arī Daugavas stadiona centrālās tribīnes ekspertīze. Līdz svētkiem tiks veikta arī 60 izglītības iestāžu, kas norādītas kā iespējamās svētku dalībnieku izmitināšanas vietas, pārbaude. Skolu ēku pārbaudi Rīgā veiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+