Mobilā versija
Brīdinājums +0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
10. septembris, 2016
Drukāt

Veiks Tukuma novada iedzīvotāju aptauju

Foto-LETAFoto-LETA

No 14.septembra līdz 28.septembrim Tukuma novadā notiks iedzīvotāju aptauja, kuru pašvaldības uzdevumā par 4837 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), veiks sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS, aģentūru LETA informēja novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Priede.

Pašvaldība ar SKDS noslēgusi līgumu, lai noskaidrotu novada iedzīvotāju viedokli par pašvaldības darbu, sporta un kultūras dzīvi, komunālajiem pakalpojumiem, veselības aprūpi, izglītības jomu, sociālajiem pakalpojumiem, informācijas apriti un citām tēmām.

Aptaujas rezultāti tiks izmantoti pašvaldības darba uzlabošanai un lēmumu pieņemšanai par novada attīstību.

Izlases veidā pētījumā tiks aicināti piedalīties 400 Tukuma novada iedzīvotāji. Pētījumā tiks izmantota nejaušā stratificētā izlase, lai iegūtie dati būtu reprezentatīvi. Tas nozīmē, ka īpaši sagatavoti pētījumu centra SKDS intervētāji, ievērojot noteiktu procedūru, nejaušības kārtā izvēlēsies noteiktas adreses un vienam no mājsaimniecības locekļiem lūgs piedalīties aptaujā.

Aptauja notiks pie iedzīvotājiem mājās darbdienu vakaros un brīvdienās. Intervētājiem ir pētījumu centra izsniegta apliecība, kurā ir norādīts viņu vārds un uzvārds.

Aptauja ir anonīma, un tās rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā pašvaldības mājaslapā un informatīvajā izdevumā “Tukuma Laiks”.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+