Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksies sirdslietās. Horoskops nedēļas nogalei 16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Fotolia

Horoskops no 16. līdz 22. novembrim

Auns

Aunam ieteicams pārdomāti plānot darbus, jo spēka visam nepietiks. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Šajā periodā pieaugs traumu un zaudējumu riski. Līgumu slēgšanu un darījumu veikšanu ieteicams plānot uz vēlāku laiku. Labvēlīgs laiks veselības sakārtošanai un atpūtai. Var apmeklēt masāžas vai nedēļas nogali pavadīt kopā ar draugiem SPA centrā.

Vērsis

Vērsis jutīsies pārprasts un nenovērtēts. Tāpēc lietderīgāk pievērsties tiešajiem pienākumiem un atturēties no publiskām aktivitātēm. Partnerattiecībās var rasties spriedze pārprastu situāciju dēļ, tāpēc jāizsakās skaidri un saprotami. Jābūt piesardzīgiem, parakstot dokumentus, jo iespējamas neuzmanības kļūdas. Nav ieteicams sākt jaunus darbus. Labvēlīgs laiks sevis pilnveidošanai.


Dvīņi

Dvīņi vēlēsies atrast sev domubiedrus un dvēseles radiniekus, ar kuriem var saprasties no pusvārda. Necentieties citus pārliecināt par sava viedokļa patiesumu, ja pats neesat teikto pārbaudījis praksē, jo tā nokļūsiet neveiklā situācijā. Šajā periodā svarīgi būt godīgiem pret sevi un citiem, jo tikai tā varēs izvairīties no vilšanās. Labvēlīgs laiks uzlabot darba apstākļus un nostiprināt veselību.


Vēzis

Vēzis būs noskaņots radoši izpausties. Lai viss izdotos, ieteicams plānot laiku un darbus, citādi ieceres paliks neīstenotas. Jāizvairās no steigas un spontānas rīcības emociju iespaidā. Nav ieteicams slēgt līgumus. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē. Veiksies sirdslietās. Iespējama jauna iepazīšanās vai tikšanās ar sen neredzētu cilvēku, kas sagādās prieku.


Lauva

Lauvai pienācis brīdis izvērtēt savu stabilitāti dzīvē. Jāpārskata pamatvērtības un mērķi. Tā varēs izvairīties no spriedzes un stresa. Neliela atpūta un pilnvērtīgs miegs ir labākās zāles veselībai. Nav ieteicams slēgt darījumus, jo ir iespējami zaudējumi. Piemērots laiks labiekārtot mājvietu, risināt nekustamo īpašumu jautājumus, kā arī organizēt ģimenes pasākumus.


Jaunava

Jaunava tieksies pēc harmonijas it visā. Lai izvairītos no stresa, jācenšas atturēties no pēkšņas, spontānas rīcības. Piemērots laiks iegūt jaunu informāciju, caurskatīt dokumentus un doties nelielās ekskursijās un pieredzes apmaiņas braucienos. Labvēlīgi apstākļi savas autoritātes nostiprināšanai, pārmaiņām un to darbu pabeigšanai, kas dažādu iemeslu dēļ atlikti uz vēlāku laiku.


Svari

Svariem būs sajūta, ka pienākumu ir daudz vairāk, nekā viens cilvēks spēj paveikt. Tāpēc pārdomāti jāplāno darbi un tiem atvēlētais laiks. Necentieties visu novelt uz citu pleciem, jo tas radīs iespaidu, ka nespējat tikt galā ar saviem pienākumiem. Labvēlīgs laiks, lai rīkotos un atbrīvotos no apgrūtinošām saistībām un pienākumiem. Uzturieties labi vēdinātās telpās.


Skorpions

Skorpions būs apmierināts ar dzīvi un tajā notiekošo. Labvēlīgs brīdis noteikt jaunus mērķus ilgākam laikam. Enerģija un uzmanība jākoncentrē uz vienu mērķi, jo, sadalīta vairākos virzienos, tā zaudēs spēku un iesāktais netiks pabeigts. Labvēlīgs laiks pilnveidot savu tēlu un celt kvalifikāciju. Ieteicams parūpēties par sava individuālā tēla veidošanu.


Strēlnieks

Strēlniekam darbs jāplāno ar atpūtas brīžiem. Ilga slodze var radīt veselības problēmas. Piemērots laiks darbam, kas neprasa fizisku piepūli. Ieteicams lietot veselību stiprinošus vitamīnus, pietiekami izgulēties un brīvdienas veltīt atpūtai. Jāizvairās no alkohola lietošanas un pasākumu apmeklēšanas. Nav ieteicams sākt ko jaunu, veikt pirkumus vai doties tālākā ceļojumā.


Mežāzis

Mežāzim piemērots laiks, lai izvērtētu situāciju un noteiktu prioritātes. Var sākt ko jaunu. Veiksies uz vienādiem mērķiem balstīta sadarbība. Jāizvairās no sava pārākuma uzsvēršanas un viedokļa uzspiešanas citiem. Labvēlīgs laiks savu ideju un ieceru īstenošanai. Ieteicamas būt aktīviem un nodarboties ar sportu. Jāseko līdzi ēšanas paradumiem.


Ūdensvīrs

Ūdensvīram jāsāk domāt par Ziemassvētku dāvanām, jo vēlāk tam var pietrūkt laika. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Diena jāsāk ar obligāto pienākumu veikšanu un tikai tad var nodarboties ar citām lietām. Nav ieteicams slēgt līgumus, mainīt darbu un iesaistīties jaunos projektos. Pašsajūtas uzlabošanai var apmeklēt skaistumkopšanas salonu vai SPA.

Zivis

Zivīm veiksies juridisku jautājumu kārtošana un finanšu darījumi. Svarīgu lēmumu pieņemšanā ieteicams konsultēties pie attiecīgās jomas speciālistiem. Jāizvairās no konfliktiem ar partneriem, jo tas var sarežģīt turpmākās attiecības. Piemērots laiks mācībām un kvalifikācijas celšanai. Rūpējoties par veselību un pašsajūtu, jāizvēlas laika apstākļiem piemērots apģērbs un apavi.

LA.lv