Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksme apbalvos neatlaidīgos un pacietīgos! Horoskops 20.jūlijam0

Dienas noskaņa

Tu varbūt gribēsi sasniegt tūlītēju rezultātu, taču ceļš uz panākumiem ir ļoti garš – tev tas jāapzinās, lai nepadotos un nenovirzītos no mērķa. Diemžēl tavas attiecības ar kolēģiem var mainīties uz slikto pusi. Nav izslēgti strīdi, konflikti. Labvēlīga diena, lai pievērstos mākslas pasaulei – teātra, koncerta, izstādes apmeklējumam.

Auns

Diena simbolizē atvērtību, taisnu virzību, patiesīgumu. Tiešums un godīgums šajā dienā būs Auna vizītkarte, lai gan šīs īpašības ne vienmēr būs vietā. Šodien izrādi elastīgumu, nav vērts visur un visiem teikt acīs to, ko tu domā, neizvērtējot situāciju. Neaizmirsti par savu parādu un solījumiem, jo tu esi spējīgs uz bezatbildīgu rīcību.

Vērsis

Šodien iniciatīva tiks apbalvota, piedāvājumi uzņemti ar sajūsmu. Daudzu Vēršu dzīve kļūs piesātināta, bet šaubām neatliks laika. Tev kā radošam un izdomas bagātam cilvēkam ir vajadzīga tikai vēlme, lai aizrautu apkārtējos ar savām idejām.

Dvīņi

Domājams, aktivizēsies tavi kontakti un sakari, kurus tu varēsi veiksmīgi izmantot biznesa virzīšanai. Uz īstas mīlestības ceļa parādīsies daudz šķēršļu, galvenais no tiem – attālums. Tu varbūt gribēsi sasniegt tūlītēju rezultātu, taču ceļš uz panākumiem ir ļoti garš – tev tas jāapzinās, lai nepadotos un nenovirzītos no mērķa.

Vēzis

Šī diena simbolizē gara spēku kritumu. Sliktā noskaņojuma dēļ Vēzis ne tikai pats iekritīs dziļā depresijā, bet pakļaus tai arī apkārtējos. Nepamatotu aizvainojuma lēkmju un nomāktības dēļ tu vari sabojāt attiecības ar tiem, kas tevi patiesi mīl. Šodien kontrolē savas emocijas, dzer nomierinošas tējas.

Lauva

Attiecības ar kolēģiem un padotajiem var mainīties uz slikto pusi. Nav izslēgti strīdi, konflikti. Tava pašsajūta noteikti pasliktināsies. Jāatturas no stimulējošu preparātu lietošanas. Pacenties izrādīt sapratni un neizdarīt spiedienu uz apkārtējiem. Koncentrējies uz dienesta pienākumiem.

Jaunava

Šīs dienas nelabvēlīgās tendences var novest šīs zodiaka zīmes pārstāvjus uz izmisuma robežas. Daudzas Jaunavas būs panikā par savu veselību. Neatņem visiem apkārtējiem mieru izdomātu problēmu un aizdomu par savu veselību dēļ.

Svari

Šī diena ir labvēlīga, lai pievērstos mākslas pasaulei – teātra, koncerta, izstādes apmeklējums var padarīt Svarus sentimentālus un ietekmējamus. Ja nepieciešams paust savu iekšējo pasauli mākslas jomā, tad labāku brīdi tam neatrast.

Skorpions

Tevi var “izsist no segliem” neparedzētas nejaušības. Tavu uzticību var izmantot negodprātīgi cilvēki, kurus piesaistīs tavs šarms un respektabilitāte. Tavs uzdevums šodien – atrast noderīgus kontaktus un attīstīt lietišķu saskarsmi ar mērķi iegūt papildu peļņu, neraugoties uz nekādām nejaušībām.

Strēlnieks

Dienas otrajā pusē var sāpēt galva, iespējamas locītavu spazmas. Uzmanīgi attiecies pret savu veselību. Neesi agresīvs un ietiepīgs, neprovocē skandālus. Pārej uz vieglu dārzeņu diētu un pacenties nenervozēt.

Mežāzis

Merkurs sāks savu atpakaļgaitu, Mežāžu aktīvā darbība noplaks. Daudziem šodien iespējamas šaubas, neticība un aizdomīgums. Nevajag pieņemt svarīgus lēmumus un pat parakstīt līgumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējami miega traucējumi, ekstremitāšu pietūkums, sirds klauves. Visas problēmas var atrisināt, ja ieviesīsi labo ieradumu – staigāt pirms miega svaigā gaisā. Pēdējoreiz uzņemt ēdienu vajag trīs, četras stundas pirms miega.

Zivis

Planētu stāvoklis neveicina ātru un efektīvu iecerēto plānu izpildi. Slikta diena, lai sāktu jebkuru darbu, dotos braucienos vai mainītu dzīvesvietu.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv