Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksme būs atkarīga no sadarbības ar citiem! Horoskops no 18. aprīļa līdz 8. maijam0

Foto: Pixabay

Auns

Aunam aktīvs darbošanās periods. Veiksies darījumos, darba un naudas jautājumos. Ieteicams darbus plānot tā, lai atliktu laiks gan atpūtai, gan vaļaspriekiem. Nedrīkst ļauties pašplūsmai un slinkumam. Vairāk uzmanības jāvelta savai otrajai pusītei, lai iepriecinātu gan sevi, gan tuvo cilvēku. Jācenšas izvairīties no visa veida pārslodzes un jāstiprina imūnsistēma. Jāatturas no spontānas rīcības.

Vērsis

Vērsim viss ritēs savu gaitu, bez lielas kavēšanās un aizķeršanās. Tāpēc šis ir piemērots laiks, lai paņemtu atvaļinājumu un atpūstos pirms jaunā darba cēliena. Šajā laikā svarīgi ir pietiekami labi izgulēties, lai bez stresa un steigas veiktu ieplānotos darbus. Nav ieteicams apmeklēt pasākumus un vietas, kur pulcējas lielas ļaužu masas. Vēlamas SPA procedūras un relaksējoši tonizējošas procedūras.

Dvīņi

Dvīņi būs nonākuši krustcelēs, un nāksies saprast, kurp doties tālāk. Jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem savā izvēlē, jo pirmais iespaids var būt maldīgs. Tā kā viss mainās un plūst, tad ieteicams izvēlēties to virzienu, kas sirdij tuvāks, un solīti pa solītim doties uz savu mērķi. Iespējams, ka būs vajadzīgs atbalsts no ģimenes vai tuva cilvēka, tāpēc centieties nesabojāt ar viņiem attiecības. Ieklausieties citu teiktajā.

Vēzis

Vēzim šķitīs, ka ir labi tur, kur viņa nav. Lai ko būtu iecerējis Vēzis, viņam savas ieceres nāksies atlikt uz vēlāku laiku, jo būs jārēķinās gan ar citu vajadzībām, gan ierobežojumiem. Lai kliedētu īdzīgo noskaņojumu, ieteicams brīvdienās ieplānot kādu nelielu ceļojumu ārpus mājas. Tas ļaus novirzīt domas no ikdienas darbiem un paskatīties uz notiekošo no malas. Nav piemērots brīdis jaunu procesu iesākšanai.

Lauva

Lauvai būs jāsakoncentrē spēki, lai līdz maijam sakārtotu visu pēc sava prāta, jo maija pirmajā pusē būs gan dažādas aizķeršanās, gan ne viss ies, kā izplānots. Vēlams vēlreiz caurskatīt līgumus un dokumentus, jo iespējamas pārbaudes. Maijā jāseko līdzi transportlīdzekļa tehniskajam stāvoklim, jo var rasties sarežģījumi. Lai mazinātu spriedzi un stresu, ieteicamas fiziskās aktivitātes svaigā gaisā.

Jaunava

Jaunava sapratīs, ka vajag darboties un kaut ko izdarīt sevis labā, tomēr nenoteiktība un šaubas traucēs saprast, ar ko īsti sākt. Tāpēc šajā laikā labāk veiksies darbi, kurus var veikt kopā ar citiem. Jāmācās sadarboties un pieņemt citu viedokļus. Piemērots brīdis mācībām, sevis pilnveidošanai un kvalifikācijas celšanai. Brīvajā laikā var doties tālākā ceļojumā, lai iegūtu jaunas idejas un pieredzi. Jāievēro likumi.

Svari

Aprīļa otrajā pusē Svariem veiksies darbos un būs iespēja padarīt vairāk, nekā iepriekš plānots. Šajā laikā var pirkt un pārdot transportlīdzekļus, mainīt darbu un prasīt algas pielikumu. Maija sākumā situācija mainīsies un pieaugs spriedze. Nāksies piedomāt pie tā, ko runā, jo iespējami pārpratumi un neveiklas situācijas, kas ietekmēs pašu reputāciju. Piemērots laiks pastaigām, ūdens procedūrām un meditācijai.

Skorpions

Skorpiona veiksme ir atkarīga no sadarbības ar citiem cilvēkiem, tāpēc jāizsakās tieši un konkrēti, bez citu kritizēšanas un zemtekstiem. Jābūt uzmanīgiem, parakstot dokumentus un līgumus. Iespējams, ka sirdslietās viss nebūs, kā gribētos. Šeit nāksies meklēt kompromisu, jo pretējā gadījumā attiecības kļūs vēl sarežģītākas. Lai izvairītos no stresa un spriedzes, ieteicams pārdomāti plānot laiku un darbus.

Strēlnieks

Strēlnieks aprīļa otrajā pusē vēl izjutīs spriedzi gan darbā, gan mājās. Tāpēc jāseko līdzi, lai viss notiek, kā plānots. Maijā situācija jūtami uzlabosies un būs vieglāk rast risinājumus. Lai atjaunotu spēkus un pašsajūtu, ieteicams paņemt brīvdienas vai atvaļinājumu un iepriecināt sevi ar atpūtu. Piemērots laiks jaunu vaļasprieku apgūšanai un kopīgiem pasākumiem ar bērniem un mazbērniem. Iespējama jauna iepazīšanās.

Mežāzis

Mežāzim gribēsies dzīvot pēc saviem plāniem, bet tieši tagad ģimenei un tuvākajiem cilvēkiem būs vajadzīga palīdzība un atbalsts. Tas radīs spriedzi un iekšēju neapmierinātību, tāpēc ik pa brīdim Mežāzis gribēs pateikt, ko viņš par to domā. Lai nesabojātu sev un citiem noskaņojumu un arī attiecības, jācenšas uz situāciju paskatīties no malas un mainīt attieksmi, jo viss ir pārejošs. Svarīgi ir pietiekami labi izgulēties.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram ir labvēlīgi apstākļi savu ieceru realizēšanai. Tomēr jāatceras, ka, dzīvojot kopā ar citiem cilvēkiem, ir jāņem vērā arī viņu vēlmes. Tāpēc, ja Ūdensvīrs grib veikt pārmaiņas mājās, vispirms ir jānoskaidro pārējo ģimenes locekļu viedoklis. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Nav ieteicams veikt lielus pirkumus un slēgt līgumus. Piemērots laiks veselības sakārtošanai un nostiprināšanai.

Zivis

Zivīm jākoncentrējas uz tiešajiem pienākumiem, kaut arī tas šķiet apnicīgi un garlaicīgi. Pavirša attieksme radīs ne tikai sarežģījumus, bet arī zaudējumus. Nedrīkst savu atbildību novelt uz citu pleciem. Pārdomāti jāplāno pirkumi, jo izdevumi būs lielāki par ienākumiem. Ieteicams radīt mājīguma sajūtu mājās un darbā. Piemērots laiks sava ārējā tēla pilnveidošanai, apmeklējot modes un stila konsultantus.

LA.lv