Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksmīga diena ceļojumiem! Horoskopi 10.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šodien tava privātā dzīve būs otrajā plānā, daudz svarīgāki būs darba jautājumi. Pacenties apkārtējiem pierādīt, ka vajadzības gadījumā tev piemīt arī pacietība. Tici, to novērtēs!

Vērsis

Šodien iespējami brīnišķīgi notikumi tavā privātajā dzīvē. Daudziem gribēsies aizmirst par savām darba lietām un doties atpūtā kaut kur ārpus pilsētas. Ja vien tev ir tāda iespēja – sarīko sev mazu atvaļinājumu.

Dvīņi

Diena simbolizē šaubas un sarežģītu izvēli. Daudziem Dvīņiem būs šodien grūti pieņemt atšķirīgu viedokli. Ja tu jūti, ka nu pavisam jau vairs nespēj uzklausīt svešu viedokli, paņem no visa pauzi un atpūties.

Vēzis

Šodien daudziem Vēžiem gadīsies kāds romantisks piedzīvojums vai pat jauna aizraušanās. Bet, ja priekšniecība vai kāds cits tev piedāvā doties braucienā (kaut arī saistītā ar darbu), nedomā ne brīdi, noteikti piekrīti!

Lauva

Enerģiskās Lauvas šodien var doties tālu, tālu prom no mājām. Šis ceļojums palīdzēs salikt pa plauktiņiem daudzus jautājumus un atrisinās dažādas ieilgušas problēmas.

Jaunava

Tava enerģija šodien tiks veltīta plāniem, plānošanai, iedvesmai. Lai arī tu neesi no tiem cilvēkiem, kas radis ieklausīties citu viedokļos, šodien būtu vērts to darīt.

Svari

Iespējams, ka šodien tu pratīsi sevi parādīt no labākās puses un zvaigznes tev šajā iecerē arī palīdzēs. Īpaši tas būs noderīgi darba jautājumos.

Skorpions

Šodien tu vari justies apātisks, nervozs, noguris. Noteikti neaizraujies ar diētām! Tas tavu pašsajūtu šodien ļoti pasliktinās.

Strēlnieks

Daudziem Strēlniekiem šodien gaidāmi sarežģījumi ar oficiālām instancēm, bet lielākoties tas būs kādu “vecu parādu” dēļ. Un lai gan, galu galā, viss atrisināsies, pacietību tev tas prasīs.

Mežāzis

Tavas finanses būs stabilas un maks – drošībā. Daži pat šodien pamanīsies nopelnīt pieklājīgu naudiņu. Neatsakies no darījuma braucieniem, jo tie būs veiksmīgi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, ka tava privātā dzīve ir palikusi mazliet “aizmirsta”, jo tu pārāk daudz plāno un domā par savu darbu. Atceries, ka ilgstoši tā turpinot tavam partnerim iestāsies emocionālais bads.

Zivis

Diena ir labvēlīga tām Zivīm, kas nodarbojas ar biznesu. Veiksmīgi būs kontakti un sadarbība ar ārvalstu partneriem un uzņēmumiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Vieni un tie paši mīļākie ēdieni, svētki un apģērbi: TOP 5 viskonservatīvākās horoskopa zīmes
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Vēsturiski auto, amatpersonas un “Baltijas ceļa” dalībnieki pie Brīvības pieminekļa
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Helmanim piemērots aizdomā turētā statuss; liegts izbraukt no valsts
47 minūtes
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Abi vadošie Latvijas pludmales volejbola dueti Majoru smiltīs sāk ar uzvarām
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Brīvdienās būs lielākoties saulains laiks
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Traktora dēļ no amata jāaiziet amatpersonai Līvānos
4 stundas