Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksmīga diena darbam, bet jāuzmanās no traumām! Horoskopi 23.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Daudziem veiksmīga diena darba jautājumos – izdosies uzsākt jaunus un veiksmīgus projektus, kā arī nostiprināt savas pozīcijas. Iespējami dažādu jautājumu atrisinājumi, kas līdz šim šķita teju neiespējami. Lieliski piemērota diena, lai palutinātu sevi – doties iepirkties vai uz kādu skaistumkopšanas salonu. Uzmanieties no negaidītām traumām un nepārvērtējiet savus spēkus!

Auns

Lieliski piemērota laiks mīlestībai, attiecībām, teātra vai kino apmeklējumiem. Ir īstais brīdis savaldzināt pretējo dzimumu un sākt sarunu ar kādu, kas tev jau sen simpatizē. Šī iepazīšanās būs ilga, veiksmīga un laimīga.

Vērsis

Lieliska diena atpūtai. Tikšanās ar draugiem, romantiska satikšanās, nodarbošanās ar saviem vaļaspriekiem – ieteicams darīt jebko, kas uzlabo tavu noskaņojumu un pašsajūtu.

Dvīņi

Ļoti piemērots laiks, lai padomātu par savu veselību. Pievērsies lietām, kas līdz šim tavu dzīvi šķietami padarīja par mazliet haotisku – šodien tev to ātri un viegli izdosies atrisināt.

Vēzis

Lieliska diena, lai iegādātos skaistas un dārgas lietas. Tiesa, pirms to dari, padomā, cik ļoti tev tas ir vajadzīgs. Veiksmīgi varēsi iegādāties apģērbu un kosmētiku. Piemērots laiks, lai dotos sevi palutināt pie friziera.

Lauva

Šodien tev izdosies atrisināt vissarežģītākos uzdevumus. Turklāt tieši šodien tev izdosies ielikt pamatu savai nākotnei – tas attiecas vai nu uz darba vai ģimenes jautājumiem.

Jaunava

Pēc iespējas nopietnāk vajadzētu izturēties pret saviem pienākumiem, izrādīt iecietību un pacietību. Šī ir tava iespēja izbīdīt no vietas iestrēgušus jautājumus. Nevajadzētu censties sev apkārt saskatīt vienas vienīgais problēmas. Centies tikt vaļā no stresa un ļauties situācijas maiņai.

Svari

Ļoti piemērota diena, lai realizētu nopietnus plānus un ieceres. Vari veikt dažādus finanšu un nekustamo īpašumu darījumus. Tavi sapņi piepildīsies. Tava seksuālā enerģija atradīsies virsotnē.

Skorpions

Nevajadzētu strauji mainīt viedokli par cilvēkiem – apstākļi ir dažādi, kāpēc viens vai otrs konkrētajā situācijā tā ir rīkojies. Iespējami konflikti attiecībās ar mīļoto cilvēku dažādu pārpratumu dēļ. Iespējams, dienas gaitā tu sajutīsies slinks un miegains. Tādā gadījumā centies atrast brīdi, lai uzlādētu savu enerģiju.

Strēlnieks

Lieliska diena, lai nostiprinātu partnerattiecības un parakstītu līgumus. Esi uzmanīgs, jo iespējamas traumas, kas prasīs ilgu ārstēšanos! Ja tu nepārvērtēsi savas spējas, nekas tāds nenotiks.

Mežāzis

Komunikācijā ar kolēģiem, draugiem un partneriem tev jābūt ļoti taktiskam un nekādā gadījumā tu nedrīksti pieļaut neiecietību. Tas var sabojāt priekšstatu par tevi un pat izraisīt nopietnu konfliktu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev gribēsies pārmaiņas un kliedēt rutīnu. Vari veltīt laiku savam izskatam – doties uz frizētavu vai, piemēram, masāžu. Bet tehnikas iegādei gan šodien nav piemērota diena – pirkums nebūs veiksmīgs.

Zivis

Lieliska diena, lai uzsāktu jaunus projektus, izrādītu profesionālo iniciatīvu. Šodien tavu talantus pamanīs un novērtēs. Lieliska diena, lai iegādātos dažādas tehnoloģiskās ierīces.

LA.lv